Ekonomi

Vakıfbank duyurdu! 3 gün içinde başvuru yapan 30000 TL alacak!

Vakıfbank 3 gün içinde başvuranlara 30.000 TL ödeyecek! 30000 TL 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunacak kişiler son nakit haberlerini Vakıfbank üzerinden aldı. Vakıfbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada acil nakit ihtiyacı olan kişilere 30.000 TL’ye kadar hızlı ödeme imkanı sağlanıyor.

Başvurularını yapacak kişiler, banka aracılığıyla 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini hızlı bir şekilde kullanabilirler. Vakıfbank, kampanya duyurusunda bireysel müşterilerinin bu kredilerden yararlanmasına olanak tanıyor.

Kredi kullanacak kişilerin banka kredi notu 1100’ün üzerinde ise sigortalı çalışıyorlar, son iş yerlerinde 6 aydır çalışıyorlarsa ve emekli olurlarsa maaşları 30000’e kadar ihtiyaç kredisinden yararlanacak. Bu bankada TL.

Başvurunuzu yapmak isterseniz size en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kimlik ve gelir belgeniz ile başvurunuzu yaptıktan sonra aynı gün içinde kaç kredinizin onaylandığını görebilirsiniz. 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisine başvuracak vatandaşlara 36 aya kadar alacakları bu krediler için ilk taksit ödemesini 90 güne kadar erteleme imkanı da sunuluyor.

Vakıfbank müşterisi olan kişiler, banka şubelerine gitmeden bankanın mobil uygulamasını kullanarak 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Vakıfbank, herhangi bir zamanda paraya ihtiyacınız olması durumunda, hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte mobil uygulama üzerinden size kredi onayı vermektedir. Bu krediler gıda ile çalışan ve memur olan vatandaşlara verilecek. Kredi başvurusu yapacak kişiler, başvurularını yaptıktan hemen sonra işlemlerini bu bankadan hızlı bir şekilde alabilirler.