Vakıfbank düşük faizli nakit vereceğini açıkladı! Ramazan ayına özel kampanya bugün başladı. Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden sizlerde düşük faiz oranlarıyla nakit kullanabilirsiniz.

Vakıfbank düşük faizli nakit vereceğini açıkladı! Ramazan ayına özel kampanya bugün başladı. Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden sizlerde düşük faiz oranlarıyla nakit kullanabilirsiniz. Acil para ihtiyacı olan vatandaşların herzaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelen ve devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte kişileri hızlı bir şekilde kredi onayı verdiği gibi, ayrıca en düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, bu bankanın yapmış olduğu en düşük faiz oranları ile kredi kampanyasına katılabilecektir. Banka, resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanan bu haberde, bireysel ihtiyaç kredisi olarak verilecek olan bu kredilerde sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte emekli olan kişilerin kampanyaya katılacağı haberi geldi. 

Özellikle daha önce bu banka üzerinden kredi kullanmış ve düzenli ödemeler yapmış olan vatandaşlara banka, belirli limitler de 0.49 faiz oranları ile de kredi imkanı sağlamaktadır. Emekli maaşını Vakıfbank üzerinden almayan vatandaşlar, maaş, taşıma işlemleri sonrasında bu banka üzerinden hemen işlem yapabilecektir. 

Vakıfbank Online Nakit Verecek 

vakifbank-1-kredi

Vakıfbank ayrıca yapmış olduğu duyuruda banka hesabı olan kişileri online ihtiyaç kredisi kampanyası yapacağını duyurdu. Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak kredi kullanmak isteyen kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli 50 bin TL'ye kadar Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığı kredisi kullanabilir. Vakıfbank internet bankacılığı kredisi kullanacak olan kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapmak istiyorsa kredi başvurusu sonrasında bunu işaretlemesi gerekiyor.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Vakıfbank mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapmak için bu bankada hesabınızın olması gerekmektedir. Vakıfbank vermiş olduğu online nakit kampanyasında masrafsız kredi seçenekleri ile birlikte müşterilerine destek olacak.