Kurban Bayramı öncesinde bankalar çeşitli kredi kampanyalarına başladılar. Pek çok banka birbirleri ile yarış içerisinde olduğu için kredi şartlarını en uygun seviyeye çekmek için harekete geçti. Kredi kampanyasını açıklayan ve bayram öncesinde de duyurusunu yapan bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. 

Bir kamu bankası olan Vakıfbank müşterileri için bayram öncesinde harekete geçti. Kolay başvuru yöntemi, hızlı onay süreci ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Vakıfbank bayram öncesinde ihtiyaçlara çözüm bulmak istiyor. 

VAKIFBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ FIRSATI SUNACAK

Bir kamu bankası olan Vakıfbank diğer özel bankalara göre daha uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşulları veriyor. Kurban Bayramı öncesinde de vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm bulmak için uygun şartlarını açıkladı. 36 ay vadeli olarak sunulacak olan bayram kredisi için banka şubelerinde, internet bankacılığında ve mobil bankacılık işlemleri üzerinde sürecin devam ettiği belirlendi. Ödeme sürecinde sorun yaşamamak ve daha hazırlıklı olmak için erteleme imkanı da sunulmaktadır. 

SMS İLE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası kolay başvuru seçenekleri de sunuyor. Banka şubesi üzerinden başvuru yapmak istemeyenlere özel mesajla kredi başvurusu yapılabilir. Vakıfbank bayram kredisinden sorunsuz bir şekilde fayalanabilmek için Kredi talebi ile birlikte kimlik numarası ve aylık gelir miktarı ile 5724'e mesa atılabilir. 

Kredi süreci aylık eşit taksitlerle birlikte azalan ya da artan taksitlerle ya da 3 ayı ödemesiz olmak şartı ile farklı taksitlerle birlikte ödeme gücüne uygun olarak seçilebilir. Vakıfbank tarafından sunulan bayram kredi kampanyasının faiz oranı da açıklandı. Aylık faiz oranı yüzde 1.51 olarak açıklandı. Kredi notu yüksek olan ve bankalara borcu olmayan kişiler kolaylıkla kredi kullanabilecekler.