Vakıfbank çare olacak! Son dakika duyurusu sonrasında banka hızlı nakit olarak 12.000 TL vereceğini açıkladı. Vakıfbank kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır? İşte açıklama...

Vakıfbank çare olacak! Son dakika duyurusu sonrasında banka hızlı nakit olarak 12.000 TL vereceğini açıkladı. Vakıfbank kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır? Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan 12000 TL nakit kredi kampanyasında banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde sonuç alabileceksiniz.

Vakıfbank, kendi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu kampanya diyoruz, sonrasında emekli olan devlet memuru olan ve uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan vatandaşlara 36 ay vadeli gelir belgesiz 12000 TL nakit kredi verecek. 

Düşük faiz oranları ile kullanabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan vatandaşlar, bazı kredi politikalarına uygun olması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve onsekiz yaşından büyük olan herkes başvuru gerçekleştirebilir. 

Başvuru 

Vakıfbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar, 12000 TL kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa o bankanın resmi internet sitesine girerek, Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması gerekiyor. 

vakifbank-1

Vakıfbank üzerinden bu formu doldurduktan sonra sizleri değerlendirmeye alacak ve değerlendirme sonucunda olumlu olursa kredi kullanımı gerçekleşecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Vakıfbank, sizlere 5 dakika içerisinde bu sonucu söylerken, banka hesabı olan vatandaşların şubelere gitmeden kredi kullanabilmeleri için Vakıfbank mobil uygulamasını indirmesi gerekiyor. Cep telefonunuz üzerinden, oturduğunuz yerden başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız, Vakıfbank, hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte Vakıfbank, bugün uygulamasına giriş yapabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Vakıfbank ayrıca emekli olan vatandaşlara daha 12 bin TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi ile birlikte borç transferi kredisi kampanyası yapmaktadır. Emekli maaşınızı eğer Vakıfbank üzerinden alıyorsanız, emekli maaşınız hesabınız üzerinden istediğiniz, Vakıfbank şubesine giderek nakit kredi başvurusunda bulunabilir. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50000 TL üzerindeki ihtiyaç kredilerinde ise 24 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.