Ekonomi

Vakıfbank, bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 22000 TL ödeme yapacağını açıkladı

Vakıfbank, bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 22000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Vakıfbank üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacak.

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyada 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanacaktır. Başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden kredi alacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilmektedir. Vakıfbank, özellikle bireysel müşterilerin kendi bankaları üzerinden emekli maaşı veya sigortalı olarak çalışma maaş alması durumunda da internet bankacılığı uygulamaları üzerinden destek kredisi vermektedirler. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde hizmet verecek olan Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyada özellikle daha önce bankalardan kredi alamayan kişilere de 22000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı.

Vakıfbank kredi başvurusu

Bankamatik kartı üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, internet bankacılığı uygulamasını veya internet şubesini kullanmanız istenmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların internet siteleri üzerinden yapacakları kredi başvuruları ile birlikte ihtiyaç kürekleri aynı gün içinde hesaplarına yatmaktadır. Size en yakın banka şubesine giderek de başvurunuzu gerçekleştirebileceğinizi ve düşük faizli kredi kullanabileceğini söylemek istiyoruz.