Vakıfbank Bankalardan Kredi Kartı Alamayanlara Hemen Ödeme Veriyor! Kart Basıyor! 10.000 TL Üzerinde Limitli Kredi Kartı Gönderiliyor. İşte tüm detaylar...

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Vakıfbank Bankalardan Kredi Kartı Alamayanlara Hemen Ödeme Veriyor! Kart Basıyor! 10.000 TL Üzerinde Limitli Kredi Kartı Gönderiliyor. İşte tüm detaylar...

Ülkemizin kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden nakit kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda 10000 TL ve üzerinde kredi kartı kullanmak isteyen kişilere de yeni bir haber geldi. İhtiyacı olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullandığı bu dönemlerde bazı kişiler kredi kartı alarak ihtiyaçlarını bu şekilde gidermek istemektedir. Kamu bankası olan Vakıfbank, ülkemizde hızlı bir şekilde kredi kartı veren ve sürekli olarak güncel kampanyalar yapan bankaların başında gelmektedir. 

Vakıfbank üzerinden sizlerde kredi kartı kullanmak istiyorsanız ve banka kredi puanınız düşük ise banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek gelir durumunuza göre, kredi kartı limiti hazırlayabilir ve bu kredi kartını kullanabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve onsekiz yaşından büyük olan herkesin başvuru yapabileceği bu kredi kartını sizlerde hemen alabiliyorsunuz. 

Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

vakifbank11

Vakıfbank üzerinden müşterilerine verilen kredi kartı World özellikli bir kart olacaktır. Banka kredi kartı kullanmak isteyenlere hemen sonucu söyler ve onay almanız durumunda World kredi kartını size gönderir. Bu bankanın kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerde, alışverişinize göre puan kazanırsınız.

Vakıfbank World kredi kartı müşterileri ayrıca para ihtiyacı olduğu zaman ATM üzerinden de hemen nakit avans çekebilmektedirler. Sizde Vakıfbank’tan maaş alıyorsanız, kredi siciliniz de kötüyse en fazla 2.000 TL’ye kadar limitli bir kredi kartı alabilirsiniz.

Başvuru için banka şubelerine gidebilir veya resmi internet sitesi üzerinden kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Vakıfbank mobil, Vakıfbank internet bankacılığı gibi ürünleri de kullanıyorsanız bankadan anında kart başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankanın ayrıca taraftarlar için özel olarak verdiği kredi kartları da vardır. Eğer tuttuğunuz takıma destek olmak istiyor ve takımınızın logolu kredi kartından kullanmak istiyorsanız bankaya başvuru esnasında bildirmeniz gerekmektedir.