EkonomiGündem

Vakıfbank banka hesabı olanlara 9 gün süre verildi! Son dakika!

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 9 gün süre verildiği açıklandı. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 9 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi işlemleri yapılacağı açıklandı.

Kamu bankası olan bu banka üzerinden 9 gün içerisinde başvuru yapacak olan tüm vatandaşlara 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapılacağı ve yapılacak olan bu kredi ödemelerinde de 5 dakika içerisinde sonuç verileceği duyuruldu. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli olan tüm vatandaşların başvurularına gerçekleştirerek, alabilecekleri kredilerde 100000 TL kredi kullanmanız durumunda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatmanız istenecek.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kredi kampanyalarında 3 ay ertelemeli olarak kredi işlemlerinize hemen yapabileceksiniz.

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubeleri haricinde internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında özellikle kredi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verecek ve onay verecek olan bu bankalar üzerinden işlemlerini yapmak isteyen kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi, aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

Vakıfbank bankamatik kartı kullanan kişilere, 10.000 TL ödeyecek

Halkbank, Vakıfbank duyurdu! Hesabı olanlara 15 gün içinde 15 bin TL Ödeme olacak!

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi hizmeti sunmaktadır.