Ekonomi

Vakıfbank açıklamasında bankamatik kartınıza 50000 TL ödeme yapacak! Başvuru yapanlar hemen alacak!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka hesabı olması durumunda ve bankamatik kartı kullanması durumunda 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. En düşük faiz oranlarından yararlanarak, kullanabileceğiniz, Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan tüm vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda 50000 tele kadar ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenmektedir.

Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyada 3 ay ertelemeli olarak kredi verilecek, sizlere düşük faiz oranları ile birlikte krediler, hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Devlet bankası olmasından dolayı vatandaşların en çok tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç vererek, aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabileceğini açıkladı.

Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların 50000 TL kredi imkanından faydalanabilmeleri için de bazı şartlara uygun olması gerekiyor.

5 bankadan açıklama! Ziraat, Vakıf, TEB, Akbank ve Qnb Finansbank 20 bin TL ödeyecek

Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! 5 gün kaldı ve işlem yapmanız için banka uyarıyor

sigortalı olarak çalışan vatandaşların uzun süredir aynı işyerinde çalışıyor olması, emekli olan vatandaşların ise emekli maaşlarını Vakıfbank’a taşıması durumunda banka bu kişilere gelir belgesiz olarak kredi imkanı sağlıyor.