5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için Vakıfbank üzerinden yeni bir kampanya Haberi geldi. Son dakika kampanyasında Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilecek. 5000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsa bu bankadan müşteri olması ve banka internet bankacılığı şifresi kullanması gerekmektedir. 

Acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Vakıfbank ihtiyaç kredisi sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek 36 ay vadeye kadar kullanılmaktadır.

Vakıfbank kredi başvurusu 

Kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu alabilecekleri bu kampanyaya katılmak için en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile birlikte başvuru yapabilir. Vakıfbank başlatmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan Kredi kampanyasına devam ettiriyor. 

Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar 5000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa Banka hesabı üzerinden alacakları internet şifresi ile birlikte hemen Kredi başvurusunda bulunabilecek. Vakıfbank 36 ay vadeye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaparak vatandaşlara Kredi imkanı sağlayacak. Vakıfbank 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin mobil uygulama üzerinden yapacakları kredi başvurusu sonrasında 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı alacağı hakkında bilgiler verilecektir. 

kr124

Emekli olan vatandaşlar için Vakıfbank daha uygun faiz oranları ile daha yüksek limitler de kredi kullandırmaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve emekli iseniz bankaya emekli maaşınızı taşıyarak hemen Kredi başvurusunda bulunabilir ve 36 ay vadeye kadar bu Kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapmak isteyen vatandaşlar kredi başvurusu sonrasında bu durumu banka müşteri temsilcisine söylemesi gerekiyor.