Vakıfbank 4000 TL ile 14.000 TL arasında ödeme yapacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Nakit alacak olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz.

Vakıfbank 4000 TL ile 14.000 TL arasında ödeme yapacağını resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Nakit alacak olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz. Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere müjdeli haber geldi.

Vakıfbank üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak kredi onayı alamayan kişiler ile birlikte Vakıfbank üzerinden maaş alan müşteriler banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden yapacakları başvurular ile birlikte 4000 TL ile 14.000 TL arasındaki kredilerde gelir belgesiz olarak kredi onayı alabilecektir.

VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duygusu bayrama kadar devam edecek emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar bireysel ihtiyaç kredisi olarak bu kredileri hemen kendi hesaplarına yatırabilecek.

Vakıfbank üzerinden özellikle emekli maaşı olan müşteriler veya emekli maaşını bankaya taşıyacak olan müşteriler ihtiyaç kredisi kullanacaklar ise daha yüksekliklerde de hem ihtiyaç kredisi hem de borç transferi kredisi Vakıfbank üzerinden alabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Ramazan Bayramı yaklaşırken düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyaları da araştıran vatandaşlar VakıfBank'ın başlattığı bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Vakıfbank mobil uygulamasını kullanan vatandaşlar ise şubelere gitmeden kredilerine hesaplarına yatırabiliyor. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden veya VakıfBank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan internet bankacılığına giriş yaparsanız hafta sonu ve mesai saatleri dışında da yapmış olduğunuz başvurular onay alırsa hemen kendi hesabınıza bu parayı yatırabilecek ve hemen kullanımını gerçekleştirebileceksiniz.