Son zamanlarda Rusya ile Ukrayna arasında savaşın devam etmesi başta olmak üzere diğer finansal unsurların varoluşun; döviz kurlarında bulunan altın piyasasında yukarı yönlü bir şekilde hareketini devam etmesine sebep oluyor.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Vadeli Mevduat Hesaplarında Hangi Banka Daha Çok Kazanç Vaat Ediyor?  Son zamanlarda Rusya ile Ukrayna arasında savaşın devam etmesi başta olmak üzere diğer finansal unsurların varoluşun; döviz kurlarında bulunan altın piyasasında yukarı yönlü bir şekilde hareketini devam etmesine sebep oluyor. Ekonomi piyasalarında analiz eden olumsuz durumların devam etmesi, gündelik yaşam ürünlerine artık günden güne çok daha fazla zam yapılmasına sebep oldu. İşte böyle bir atmosferde meydana gelen ekonomik krizden en az hasar ile kurtulmak isteyen vatandaşlar, ellerindeki birikimlerini değişik yöntemlerle yatırmaya başladı. Türk Lirası cinsinden birikimlerini nasıl değerlendirmeleri gerektiğini bilmeyen Vatandaşlarımızın bu haberimizi okumaları önemle tavsiye olunur.

Bankalar, Kısa Vadede Yüksek Getiri Vaat Ediyor

Ekonomik problemlerin son dönemlerde bankalar vatandaşların ellerinde bulunan birikimlerini kendilerini çekmek amacıyla özellikle de mevduat faizleri konusunda adeta birbiriyle yarışır hale geldi.

Mevduata Yatırımda En Yüksek Getiri Garantisini Hangi Banka Veriyor?

memur-kredisi1

Şu anda Türkiye piyasasında faaliyet gösteren kamu ve özel bankalarının tamamına bakıldığında bir örnek üzerinde konunun anlatılmasında fayda olacaktır ki 30.000 TL ile bir birikim yapılacaksa Anadolubank tarafından aylık 449 TL gibi bir getiri sağlanırken, en düşük rakam ise Yapı Kredi Bankası'nda o da 368 TL gibi bir getiri vadediyor. Bu rakamlara baktığımızda Anadolubank, vadeli hesap açılması durumunda çok daha yüksek rakamlarda getiri sağlayabilir.