Fox TV'nin Kars'ta çekilen dizisi Uzak Şehrin Masalı'nın 3. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Affan, Sonay ile Kürşat'ın düğüne jandarmayla geliyor!

Fox TV'nin pazar akşamları ekrana gelen yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı'nın 3. bölümün 2. fragmanı yayınlandı. 26 Eylül 2021 Pazar günü izleyiciyle buluşacak 3. bölümün yeni fragmanında da dikkat çeken kesitler yer aldı. Yeni fragmanda; Sonay her ne kadar Kürşat'ın kayıp kocası Serhat olduğunu iddia etse de Affan, Sonay'a "Ben bu adamın senin kocan olduğuna inanmıyorum" diyor. Murat da Kürşat'ın geceleri evde kalmadığını söyleyerek Affan'ın şüphelerini daha da arttırıyor. Ayrıca Affan'ın yeni doğan çocuğu Melik'in bir hastalığının olduğu ortaya çıkıyor. Yine ilk fragmanında olduğu gibi bı fragmanda da Sonay ile Kürşat'ın düğünü yer alıyor. Ama Affan'ın düğüne jandarma ile gelmesi Kürşat'ı tedirgin ediyor. İşte Uzak Şehrin Masalı 3. bölüm 2. fragman...

Uzak Şehrin Masalı konusu

Uzak Şehrin Masalı, kaçak bir adam ve güçlü bir kadının yollarının kesişme hikayesini anlatıyor.

Buradan başlayan aksiyon ve aşk dolu hikaye, beklenmedik olaylarla bambaşka bir yere doğru sürükleniyor.

Uzak Şehrin Malı oyuncu kadrosu

Uzak Şehrin Masalı dizisinin kadın başrolleri Aslıhan Güner ile Begüm Birgören. Dizideki erkek

başroller ise Timur Acar ile Barış Kılıç. Ayrıca dizide usta oyuncu Zeynep Eronat da rol alıyor.

Aslıhan Güner, dizide kocası Affan‘ın zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadığı her şeyi sineye çeken Umay karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Affan karakterini ise daha önce Çakallarla Dans ve Akasya Durağı gibi yapımlardan tanıdığımız Timur Acar canlandırıyor.

Bir türlü durulamayan Affan, sonunda Umay‘ın sırtına öyle bir hançer saplıyor ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçarak, ablası Sonay‘ın yanına yerleşmek zorunda kalıyor.

Dizide Umay‘ın ablası Sonay karakterine ise güzel oyuncu Begüm Birgören hayat veriyor.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Eskitepe köyünde yaşayan Sonay, kardeşi ve iki yeğenine kapısını açıyor. Ancak hikayeye burada Kürşat  karakteri de dahil olunca, dizi çok daha gizemli bir hal alıyor.

Mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat karakterini, yakışıklı oyuncu Barış Kılıç canlandırıyor.

Sınırdan kaçak yollarla yurda giren Kürşat, Kars‘ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi verirken, yolu Umay ve Sonay ile kesişiyor.

Umay, Kürşat ve Sonay’ı, sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar bekliyor.