Fox TV'nin ilk bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Uzak Şehrin Masalı dizisinin 2. bölümü ne zaman ve saat kaçta? Yeni bölümde Umay Kürşat'ın büyük sırrını bir gazete haberiyle öğreniyor!

Fox TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Uzak Şehrin Masalı, 12 Eylül Pazar günü ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Başrollerinde Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Begüm Birgören ve Timur Acar‘ın rol aldığı dizinin 1. bölümü, reytinglerde zirveye oymayı başardı.

İlk bölümünde Total’de 2, AB ve ABC gruplarında ise 3. sırada yer alan dizinin, yeni bölümünün ne zaman ve saat kaçta yayınlanacağı da merak edilmeye başlandı.

Uzak Şehrin Masalı 2. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çekimleri Kars'ta devam eden Uzak Şehrin Masalı, bu akşam (19 Eylül 2021 Pazar) saat 20.00'de yeni bölümüyle ekranda olacak.

Uzak Şehrin Masalı 2. bölümde neler yaşanacak?

Dizinin ilk bölümünde Umay ile Kürşat'ın yolları Eskitepe köyünde kesişmişti. Umay, yaralı bir şekilde evine sığınan Kürşat'ı jandarmaya teslim etmemişti. Ancak Kürşat'ın kim olduğu ve neden yaralandığına dair gizem devam etmişti. 

Uzak Şehrin Masalı'nın 2. bölümüne dair yayınlanan fragmanlarda ise Kürşat'ın kim olduğuna dair kafa karıştıran kesitler yer aldı.

İlk fragmanda Sonay‘ın, “Bu adam benim kocam. Şükürler olsun evine döndü yıllar sonra” demesi ve Affan‘ın Murat‘a, “Baban ölmemiş işte” diye çıkışması, 'Kürşat gerçekten Sonay'ın kocası mı?' sorusunu akıllara getirdi. 

Ancak ikinci fragmanda Umay'ın bulduğu bir gazete haberi, Kürşat'ın kim olduğuna dair önemli ipuçları verdi.

Haberde, aldatılmayı affetmeyen Kürşat'ın eşi ve abisini öldürdüğü yazıyor.

Uzak Şehrin Masalı konusu

Uzak Şehrin Masalı, kaçak bir adam ve güçlü bir kadının yollarının kesişme hikayesini anlatıyor.

Buradan başlayan aksiyon ve aşk dolu hikaye, beklenmedik olaylarla bambaşka bir yere doğru sürükleniyor.

Uzak Şehrin Malı oyuncu kadrosu

Uzak Şehrin Masalı dizisinin kadın başrolleri Aslıhan Güner ile Begüm Birgören. Dizideki erkek başroller ise Timur Acar ile Barış Kılıç. Ayrıca dizide usta oyuncu Zeynep Eronat da rol alıyor.

uzak şehrin masalı umay aslıhan güner

Aslıhan Güner, dizide kocası Affan‘ın zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadığı her şeyi sineye çeken Umay karakteriyle karşımıza çıkıyor.

uzak şehrin masalı affan timur acar

Affan karakterini ise daha önce Çakallarla Dans ve Akasya Durağı gibi yapımlardan tanıdığımız Timur Acar canlandırıyor.

Bir türlü durulamayan Affan, sonunda Umay‘ın sırtına öyle bir hançer saplıyor ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçarak, ablası Sonay‘ın yanına yerleşmek zorunda kalıyor.

uzak şehrin masalı sonay begüm birgören

Dizide Umay‘ın ablası Sonay karakterine ise güzel oyuncu Begüm Birgören hayat veriyor.

Eskitepe köyünde yaşayan Sonay, kardeşi ve iki yeğenine kapısını açıyor. Ancak hikayeye burada Kürşat  karakteri de dahil olunca, dizi çok daha gizemli bir hal alıyor.

uzak şehrin masalı kürşat barış kılıç

Mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat karakterini, yakışıklı oyuncu Barış Kılıç canlandırıyor.

Sınırdan kaçak yollarla yurda giren Kürşat, Kars‘ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi verirken, yolu Umay ve Sonay ile kesişiyor.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Umay, Kürşat ve Sonay’ı, sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar bekliyor.