Netflix'in yeni dizisi Uysallar sosyal medyayı salladı. Peki Uysallar dizisi konusu ne? Uysallar oyuncu kadrosunda kimler var? Uysallar uyarlama mı? Uysallar nereden izlenir? Uysallar izle!

Dijital platformlarda internet dizisi yarışı devam ediyor. Dünyanın en popüler yapımı Netflix're yeni bir Türk yapımı daha eklendi.

Uysallar dizisi sosyal medyayı salladı! Netflix Türkiye'nin yeni orjinal Türk içeriği Uysallar dizisi hem kadrosu hem konusu ile merak edildi. 

Oyuncu ve yönetmen Onur Saylak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu yaazar Hakan Günday'ın senaryosunu yazdığı türü psikolojik drama ve komedi olan mini dizi Uysallar yayınlandı.

Uysallar Kaç Bölüm?

Uysallar adlı mini dizi sadece 8 bölümden oluşmaktadır. Dizi 30 Mart 2022 tarihinde Netflix'te seyircisi ile buluştu. Dizi yayınlanır yayınlamaz sosyal medyada gündem oldu.

Uysallar Oyuncuları?

Uysallar adlı dizinin başrollerinde Öner Erkan, Haluk Bilginer, Uğur Yücel ve Songül Öden yer almaktadır. Dizide ayrıca İbrahim Selim, Serkan Altunorak gibi isimler de yer almaktadır.

Uysallar Karakterleri

Dizide Öner Erkan, Oktay Uysal karakterini, Haluk Bilginer, Berhudar karakterini Uğur Yücel Olcay Uysal karakterini, Songül Öden, Nil Uysal karakterini İbrahim Selim, Mert karkaterini, Nezaket Erden, Yağmur karakterini, Serkan Altunorak da Suat Uysal karakterini canlandırmaktadır.

Uysallar Konusu

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Uysallar ailesinde orta yaş bunalımına giren bir mimar gizli punk hayatı yaşarken ailedeki diğer fertler de aslında sırlarla doludur.