Ekranların usta oyuncusuna kurulan tuzak için uyarı geldi! Çok dikkat edin sizin de başınıza gelebilir!

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar kurulan kumpas bir suç şebekesini ortaya çıkardı! 

Teknolojinin gelişmesiyle internet dünyası artık her şeyi ele geçirdi. Sosyal medya hesapları adeta kimlik, statü, propaganda aracı gibi tehlikeli hale geldi.

Son dönemde çalınan kişisel sosyal medya hesapları aslında hayatınızdan pek çok şey çalışıyor! Son olarak Erdal Özyağcılar'dan son anda bir suç şebekesinin oyunundan kurtuldu.

Dolandırıcıların yeni hedefi olan sosyal medya hesapları sadece hesabınızı çalmakla kalmıyor! Kart bilgilerinize kadar erişiyor! 

er

Erdal Özyağcılar kendisine avukat hesaplarından gelen DM'leri ifşa etti ve uyardı. Erdal Özyağcılara Instagram'dan ve avukat sıfatıyla pek çok kişi "Hakkınızdaki iğrenç iftira size yakıştıramadın hemen şikayetçi olun" yazarak bir haber küpü yolluyorlar ve bir de tıklaması için link.  

Gözden kaçırmayın

Merge Mansion Oyununun Reklamları İçin Film yada Dizi Olsun Baskısı! Büyükanne Ne Saklıyor? Merge Mansion Oyununun Reklamları İçin Film yada Dizi Olsun Baskısı! Büyükanne Ne Saklıyor?

Erdal Özyağcılar durumu Insatgram hesabından ekran görüntüsü alarak şu cümlelerle paylaştı;

"DİKKAT.. DİKKAT.. ÇOK DİKKAT...

Hakkınızda şikayet var diye,sol üst köşede bana olduğu gibi ya da başka bir şekilde instagramdan bir yazı gelebilir…daha sonra bu şikayet üç beş feyk hesapla ve özellilkle avukat kimliği ile instagramdan size ulaştırılıyor. Eğer görmek isterseniz denilip Sağ üst köşede görldüğüz gibi "https://barodansikayetimvar.com/" Hesabına girip öğrenebilirsiniz diyor..

Bu 24 gün önce kurulan feyk hesabı, girdiğiniz zaman hesabınız ve tüm bilgileriniz çalınıyor. Ben istanbul emniyet müdürlüğü siber şubeye başvurdum ve sağolsunlar alttaki mesajı bana attılar.. Siber şubeye teşekkür ederim.. AMAN DİKKAT

 NOT: yukardaki resimleri büyütüp okuyabilirsiniz."