Zuhal Olcay hem müzikal hem de oyunculuk alanında kimleri beğeniyorsunuz sorusuna net bir yanıt verdi ve Gökçe Bahadır ile Serenay Sarıkaya'yı övdü!

Zuhal Olcay'dan Gökçe Bahadır ile Serenay Sarıkaya'a övgü dolu sözler!

Şu sıralar Fox Tv'de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde başrol oynayan Gökçe Bahadır ile kendini artık sadece dijital platformlara veren Serenay Sarıkaya'ya Zuhal Olcay'dan övgüler geldi.

zuhal_olcay_kimdir_nereli_ve_kac_yasinda_h19516_f8f46

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Zuhal Olcay bir mekan çıkışında muhabirlerle ayak üstü sohbet etti. Muhabirlerin "Son zamanlarda sizin gibi hem müzikal hem oyunculuk yapan isimlerden kimleri beğeniyorsunuz?" sorusuna yanıt verdi.

gokce-bahadi-153159LH

Zuhal Olcay muhabirlerin ""Son zamanlarda sizin gibi hem müzikal hem oyunculuk yapan isimlerden kimleri beğeniyorsunuz?" sorusuna "Serenay Sarıkaya ve Gökçe Bahadır" yanıtını verdi. Zuhal Olcay iki kadın oyuncuyu da çok beğendiğini ve başarılı bulduğunu söyledi.

Henüz genç yaştayken Hayat Bilgisi dizisinde dikkatleri üzerine çeken Gökçe Bahadır özellike Kayıp Şehir dizisiyle birlikte çok başarılı bir çıkış sergilemişti. 

gokce-bahadi-122856IP

Serenay Sarıkaya'da bu yolları emekliyerek çıkan isimlerden biri. İlk zamanlarında mankenlikten gelme olduğu için sürekli olarak eleştirilen Sarıkaya şimdilerde en iyi oyuncular arasında övgü dolu sözler alıyor. Serenay Sarıkaya'da aslında en büyük çıkışını ve yön değişimini Fi dizisiyle birlikte yapmıştı.

İki isim de şarkı söylemekten oldukça keyif aldığını her fırsatta gözler önüne sergiliyor.