Uşak'ta Baltalı Dehşet! Babasının Kafasını Parçalayıp Cesedini Ormana Gömdü!

Uşak'ın Banaz ilçesinde dehşet veren bir olay meydana geldi. Babası ile tartışan genç, eline aldığı baltayla babasını öldürdü. Ardından babasını ormanlık alana gömen genç adam vicdan azabına daha fazla dayanamayarak Jandarma karakoluna gidip kendisini ihbar etti.

Uşak'ta Baltalı Dehşet! Babasının Kafasını Parçalayıp Cesedini Ormana Gömdü!
25 Nisan 2020 - 18:31

Günün en dehşet veren haberi Uşak'tan geldi. Banaz ilçesinin Bağkonak Köyü'nde gerçekleşen olayda Ali K. ile babası Ahmet K. (43) arasında henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Baba ile oğul arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Kavga esnasında babasının kendisini tokatlamasına sinirlenen evlat Ali K. (24) o esnada kenarda duran baltayı eline alarak babasının önce sırtına ardından da kafasına defalarca darbe indirdi. Talihsiz adamın kafası parçalanırken hemen orada can verdi.

Ali K., olayın hemen ardından kimseye fark ettirmeden babasının cesedini yakında bulunan ormanlık alana taşıdır. Burada babasını toprağın altına gömen Ali K. yine kimseye fark ettirmeden evine geri döndü.

Olayın üzerinden 4 gün geçmesinin ardından Ali K., vicdanına daha fazla söz geçiremeyerek kendisini Jandarma Karakolu'na giderek ihbar etti. Babasını öldürdüğü itiraf eden katil evlat, babasını gömdüğü yeri de jandarma ekiplerine tarif etti.

Jandarma ekipleri belirtilen alana gidince Ahmet K.'nın cesedini buldular. Cesedin kafasının parçalanmış olması jandarma ekiplerini bile şok etti.

Ali K.'nın sorgusu devam ederken herhangi bir görgü şahidinin olup olmadığı için jandarma tarafından araştırma başlatıldı.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum