Ünlü isimler için Şubat adeta boşanma ayı oldu! 3 ünlü çift arka arkaya boşandıklarını açıkladı!

Magazin camiasında son 24 satte 3 boşanma birden gerçekleşti!

Şubat ayı ayrılık ayı oldu! Merkür retrosunun bitmesine rağmen boşanmalar ardı ardına gerçekleşti! Ünlü isimler arka arkaya boşandıklarını açıkladı! 

Ünlü camiasından boşanma haberleri ardı ardına geldi. Son 24 saat içerisinde 3 ünlü çift boşandıklarını açıkladı.

İlk olarak çocuk yaşta yer aldığı Sihirli Annem ve Selena dizileriyle ünlenen Gizem Güven ile futbolcu eşi Caner Turp boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

1722306

Arkasından fantazi müziğin ismi Emrah ile eşi Sibel Erdoğan boşanma haberlerini duyurdu.

640xauto-4

Son olarak ise Fırat Tanış eşi Kübra Tanış ile tek celsede boşandığı haberleri açıklandı.

6204a5ec4e3fe008cc6a2f47

Evliliklerinin boşanma aşamasında olan ünlü çiftlerden de haber var. Şubat ayı adeta aşkları bitirdi. 

Magazin gündemini meşgul eden Alişan ile Buse Varol çiftinin evliliklerinde sorun olduğu boşanma kararı alındığı haberleri geldi. Alişan her ne kadar şu an için boşanma dilekçisi haberlerini yalanlasa da Buse Varol yüzüğünü çıkardı ve fotoğraflarını sildi. 

2541046_810x458

Bir diğer eli kulağında boşanma haberi de Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel çiftinden geldi. Çiftin evliliklerinin de sallantı da olduğu öğrenildi. Selen Görgüzel'in tiaytroda öpüşme sahnesi büyük olay olmuş ve magazin sayfalarında çirkin yorumlara maruz kalınmıştı.

Unutmadan son olarak örnek gösterilen Şubat ayınde evlilik yıldönümlerini kutlayacak evli bir çiftte eşine Saklı Kalsın adlı mekanda aldatan bomba haber açıklanacakken son anda haber unutturulmuştu.