Magazin

Ünlü Şarkıcı ve Oyuncu Evinde Ölü Bulundu!

Sulli sahne ismiyle Güney Kore başta olmak üzere tüm dünyada geniş hayran kitlesine ulaşmayı başaran 25 yaşındaki genç yıldı Choi Jin – ri, Güney Kore’nin başkenti Seul’daki evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni hakkında henüz net bir açıklama yapılmamasına rağmen şüpheli ölümü üzerine sosyal medyada çeşitli dedikodular yayılmaya başlamıştır.

Tamamı kadın sanatçılardan oluşan f(x) grubu ile Türkiye’de de tanınan Sulli, 2014 yılında gruptan ayrılarak tek başına oyunculuk kariyerine devam etmişti. Sabah saatlerinde yetkililerden gelen açıklamaya göre Seul’un Seongnam bölgesindeki evinde ölü bulunan Salli’nin ölüm nedeni hakkında açıklama yapılmamıştır.

İntihar Şüphesi Araştırılıyor

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Sulli’nin ölüm nedeninin intihar olabileceği yönünde ciddi iddialar var. Yapılan ilk incelemelere göre Sulli’nin intihar etmiş olabileceği düşünülmektedir. Dünya çapında büyük bir üne kavuşan Sulli (Choi Jin – ri) uzun süredir yoğun depresyonda olduğu bilinmekteydi.

Gün içinde dünya gündemine bomba gibi düşen haberde Sulli’nin hayranları derin bir üzüntüye kapılmıştır. Şarkıcının intihara zorlanıp zorlanmadığı şüphesi ise yetkililer tarafından araştırılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı