Ünlü Sanatçıdan Bomba İtiraf! Geçinemediğini Söyleyen Serdar Ortaç Kredi Borçlarını Ertelediğini Açıkladı!

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, 5 Milyon TL'lik kredi kullandığı için ödeme güçlüğü çektiğini ve kredi borçlarını ertelettiğini açıkladı. İnstagram'dan hayranlarıyla canlı yayında dertleşen Serdar Ortaç, geçinemediğini söyleyerek telifler olmasa aç kalacağını söyledi.

Ünlü Sanatçıdan Bomba İtiraf! Geçinemediğini Söyleyen Serdar Ortaç Kredi Borçlarını Ertelediğini Açıkladı!
15 Nisan 2020 - 13:16

Koronavirüs nedeniyle kendisini eve kapatan Serdar ortaç, zaman zaman İnstagram üzerinden canlı yayın yaparak hayranları ile sohbet ediyor. Herkesin sosyal izolasyona uymasını tavsiye eden ünlü sanatçı kendi özel yaşamı ile alakalı olarak da bomba itiraflarda bulunuyor.

Serdar ortaç, dün akşam yaptığı canlı yayında yaşadığı ekonomik güçlükleri anlatarak hayranlarıyla dertleşti. Büyük borçların altına girdiğini ve geçinemediğini söyleyen Serdar Ortaç, “Herkes gibi bende ekonomik darboğazdayım. Bizim için ünlüdür çok parası var, bir eli yağda bir eli balda diyenler oluyor. İşin aslı öyle değil. Büyük borçlarım var ve ödeyemiyorum. Bankadan 5 Milyon TL kredi aldım. Ödeyemedim ve üzerine faiz vererek ödemeleri Haziran ayına kadar erteledim. Yoksa icralar kapıma dayanacaktı. Aylık 120 bin TL evimin kredisi var. Sadece onu ödemeye çalışıyorum.” dedi.

Çok parası olmadığını ve dibi gördüğünü söyleyen Serdar Ortaç, “Eskiden kira gelirlerim vardı. Onlar hep gitti, kaybettim. Bunca yıllık sanat hayatımda tek kuruş para biriktirmedim. Teliflerle ilgili ödeme gelirse geçiniyorum. Yoksa acınacak haldeyim.” ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç'ın bu itirafları karşısında hayranları adeta şok oldu. Geçtiğimiz yıllarda kumar oynadığı şeklinde sık sık magazin gündemine gelen ünlü oyuncunun kazandığı paraları kumarda kaybettiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum