Ünlü Sanatçı Özgü Namal'ın Yürek Yakan Acısı! Babalarının Öldüğünü Çocuklarına Söyleyemedi!

Türk sinemasının ve dizilerin önemli oyuncularından olan Özgü Namal geçtiğimiz günlerde iki çocuğunun da babası olan eşi Serdar Oral'ın ani ölümü ile büyük bir acı yaşadı. Ünlü oyuncu çocukları nedeniyle cenazeye dahi katılamadı. Özgü Namal'ın son durumu ile alakalı olarak magazin basınında yürek dağlayan iddialar gündeme geldi.

Ünlü Sanatçı Özgü Namal'ın Yürek Yakan Acısı! Babalarının Öldüğünü Çocuklarına Söyleyemedi!
09 Ekim 2020 - 23:00

2014 yılında evlenerek oyunculuğa ara veren ve eşi Serdar Oral ile Muğla'da sakin bir hayata başlayan Özgü Namal hayatının en zor günlerini geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncunun eşi Serdar Oral evinde kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmasına rağmen hayata tutunamamıştı.

ÖZGÜ NAMAL'IN HAYATININ EN ZOR GÜNLERİ

Serdar Oral'ın vefatının ardından hastaneye koşan Özgü Namal eşinin ölümü ile büyük bir şok yaşadı. Eşinin cenazesine dahi iki çocuğu nedeniyle katılamayan Özgü Namal hayatının en büyük acılarından birisini yaşamaya devam ediyor. 

ÇOCUKLARINA BABALARININ ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEYEMEDİ

Özgü Namal kocasının ölümünün ardından oldukça zorlu bir sürece girdi. Kendisini eve kapatan ünlü oyuncu iki çocuğuna henüz babalarının öldüğünü söyleyemedi. Çocuklarına bunu söyleyecek gücü olmayan Özgü Namal'ın yaşadığı büyük acı dostlarını da çaresiz bıraktı.

KENDİSİNİ EVE KAPATTIÖzgü Namal'ın normale dönerek çocuklarını babalarının ölümüne alıştırması gerektiğini söyleyen dostları kendisine ulaşamıyorlar. Telefonlara çıkmayan ve evine misafir de kabul etmeyen Özgü Namal tüm gününü çocukları ile geçiriyor. ÖZGÜ NAMAL KİMDİR?

28 Aralık 1978 yılında İstanbul'un Üsküdar ilçesinde doğmuştur. Annesi Selanik babası ise Makedonya kökenlidir. Göçmen bir ailenin kızı olan Özgü Namal tiyatroya 1997 yılında Masal Gerçek Yiyatrosu'nda çocuk oyunları ile başlamıştır. Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ni bitiren Özgü Namal Kadıköy Halk Eğitim merkezi'nde ve Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinda canlandırdığı Elif Eylül karakteri ile tüm Türkiye'nin tanıdığı bir oyuncu haline gelen Özgü Namal çok sayıda sinema filminde de rol almıştır. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum