Ünlü Sanatçı Özgü Namal'ın Büyük Acısı! Kalp Krizi Geçiren Eşi Vefat Etti!

Ünlü oyuncu Özgü Namal acı bir haberle sarsıldı. Muğla'da yaşayan Özgü Namal'ın eşi Serdar Oral geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucunda 53 yaşında hayata gözlerini kapadı. Özgü Namal kimdir? 

Ünlü Sanatçı Özgü Namal'ın Büyük Acısı! Kalp Krizi Geçiren Eşi Vefat Etti!
06 Ekim 2020 - 17:40

Türkiye çapında tanınan bir oyuncu olan Özgü Namal'ın nefes terapisti eşi Serdar Oral bugün geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti. Özgü Namal'ın eşini aniden kaybetmesi sanat dünyasında şok etkisi yarattı.

ÖZGÜ NAMAL'IN EŞİ SERDAR ORAL KALP KRİZİ GEÇİRDİ!

2014 yılında radikal bir karar alarak oyunculuğu bırakan Özgü Namal eşiyle beraber Muğla'nın Köyceğiz ilçesine yerleşerek kendilerini İstanbul'un gürültülü yaşamından kurtarıp sakin bir hayat kurmuşlardı. Bugün öğle saatlerinde ise Serdar Oral bir kalp krizi geçirdi. 

SERDAR ORAL HASTANEYE KALDIRILDI

Serdar Oral'ın kalp krizi geçirdiğini o sırada evde olan çocuklarının bakıcısı farketti. Ardından ise hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin eve gelişiyle ilk müdahale burada yapıldı. Bu ilk müdahalenin ardından Serdar Oral tedavi edilmek üzere Köyceğiz Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. 

DOKTORLARIN MÜDAHALESİ YETERLİ OLMADIKalp krizi geçirdiği belirlenen Serdar Oral'a soktorlar Köyceğiz Devlet Hastanesi'nde tüm müdahaleleri yaptılar. Ancak durumu oldukça kötü olan Serdar Oral tedaviye cevap veremedi ve vefat etti. ÖZGÜ NAMAL HASTANEYE KOŞTU!

Eşinin kalp krizi geçirdiğini öğrenen Özgü Namal soluğu Köyceğiz Devlet Hastanesi'nde aldı. Ancak eşinin vefatını öğrenen ünlü oyuncunun dünyası başına yıkıldı. Nefes ve Elem Su isminde iki çocuk sahibi olan Özgü Namal gözlerde uzak bir şekilde Köyceğiz'de sakin bir yaşamı devam ettiriyordu.ÖZGÜ NAMAL KİMDİR?

28 Aralık 1978 yılında İstanbul'un Üsküdar ilçesinde doğmuştur. Annesi Selanik babası ise Makedonya kökenlidir. Göçmen bir ailenin kızı olan Özgü Namal tiyatroya 1997 yılında Masal Gerçek Yiyatrosu'nda çocuk oyunları ile başlamıştır. Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ni bitiren Özgü Namal Kadıköy Halk Eğitim merkezi'nde ve Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinda canlandırdığı Elif Eylül karakteri ile tüm Türkiye'nin tanıdığı bir oyuncu haline gelen Özgü Namal çok sayıda sinema filminde de rol almıştır.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Aysel Ferah
    2 hafta önce
    Özgücüğüm başın sağolsun çok üzüldük. Allah sabırlar versin sana.