Beta lakaplı rapçi Berk Bayındır bir binanın 8. katından düşerek hayatını kaybetti. Berk Bayındır'ın şüpheli ölümündeki detaylar neler? Berk Bayındır evde tek miydi?

Beta lakabıyla bilinnen Berk Bayındır Kağıthane'de yaşadığı lüks rezidansın 8. katındaki dairesinden düşerek hayatını kaybetti.  

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

Berk Bayındır'ın nasıl neden düştüğü merak edildi.

Berk Bayındır'in yaşadığı Kağıthane'deki binanın 8. katının camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybettiği belirtildi.

Berk Bayındır bu sabah Kağıthane’de yaşadığı rezidansın 8. katındaki dairesinin camından düşerek hayatını kaybetti.

Sabah saat 08.00 sularında Gültepe Talatpaşa Caddesinde bulunan bir rezidansta Berk Bayındır bilinmeyen bir nedenle camldan düştü.

31 yaşındaki ünlü rapçi Berk Bayındır yaşadığı rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti.

Olay yeri inceleme ekiplerinin ve savcının incelemelerinin ardından genç rapçinin cenazesi Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Olay sırasında evde genç rapçinin kız arkadaşı olduğu ve ifade vermek üzere karakola götürüldüğü öğrenildi. Olayın aydınlatılması için soruşturma başlatıldığı öğrenildi.