Ünlü Oyuncuya Aile İçerisinde Darp!

Ünlü oyuncu Gamze Aksu, katıldığı aile yemeğinde ablasının sevgilisi tarafından şiddete uğradığını söyleyerek, şikayette bulundu. Savcılık Özgür Küçükbaşa hakında soruşturma başlattı.

Ünlü Oyuncuya Aile İçerisinde Darp!
29 Nisan 2020 - 10:46

Ünlü oyuncu Gamze Aksu, aile yemeği esnasında eniştesi tarafından darp edildi. Ablasının doğum günü sebebiyle bir araya gelen aile üyeleri, çıkan gerginlikte arada kaldı. Eniştesi tarafından darba uğrayan oyuncu Gamze Aksu, polis merkezine giderek şikayetçi oldu.


Eşi, vokalist Orhun Ozan ile beraber ailesinin yaşadığı Sarıyer'deki eve giden Gamse Aksu, kutlamanın ilerleyen saatlerinde ablasıyla sözlü bir kriz yaşadı. Ablasının sevgilisi Özgür Küçükbaşa'nın da yer aldığı aile yemeğinde çıkan kriz kavgaya dönüştü. İki kız kardeş arasındaki kavgaya Özgür Küçükbaşa'nın "ablanı üzme" uyarıları ve belirtilen iddialara göre hakaretleri de eklendi.


Oyuncu Gamze Aksu, bu sırada rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı ve ardından gittiği polis merkezinde ablasının sevgilisinin, kendisini kolundan tutarak yere attığını söyledi ve şikayette bulundu. Savcılık, şikayetin ardından Gamze Aksu'nun ablasının sevgilisi Özgür Küçükbaşa hakkında soruşturma başlattı.GAMZE AKSU KİMDİR?


1988 yılında doğmuştur. Tam ismi Firuze Gamze Aksu olan oyuncu küçük yaşlarından itibaren jimnastik, kule atlama sporlarıyla ilgilenmiştir. Bir süre modern dans ile ilgilenen oyuncu, yaşadığı sakatlığın ardından opera bölümünde öğrenciliğini sürdürmüştür.


İzmir'de yaşadığı sürede Paprika grubunu kuran güzel oyuncu, uzun süre İstanbul ve İzmir'de şarkı söylemiştir. Oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Yalan Dünya ve Recep İvedik 4'de yer almıştır. Aynı zamanda reklam filmleri ve kliplerde de rol almaya devam etmektedir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum