Ünlü isimler yaptıkları açıklamalarla adından söz ettirirken sosyal medyaya bol bol malzeme çıkıyor. Öyle ki artık ünlüler bile Twitter üzerinden kavga ediyor!

Yayın haytaına TGRT'de başlayan ve daha sonra ATV'ye geçerek reyting rekorları kıran bir dönemin aile sitcomu Çocuklar Duymasın oyuncuları yeniden gündemde! 

Dizi büyük bir izlenme oranına ulaştıktan sorna oyuncuaları büyük ün sahibi olmuştu. Dizinin Haluk'u Tamer Karadağlı bir otel odasında kadınlarla basılmış ve karısını aldattığı ortaya çıkmıştı. Bu olay büyük bir sansasyon yaratmıştı.

Tamer Karadağlı son olarak da Nihal Yalçın ile ödül töreni tartışmasıyla gündeme gelmişti. Çocuklar Duymasın'ın bir başka ismi daha şu sıralar gündemde!

Çocuklar Duymasın adlı dizide sapık Fıs Fıs İsmail karakteriyle tanınan gerçek hayatta ambulans şoförü olan Süleyman Yağcı son günlerde yaptığı açıklamaları ile tepkilerin odağı olmaya devam ediyor.

Çocuklar Duymasın dizisinde Fıs Fıs İsmail karakterine hayat veren gerçek mesleği ambülans şoförlüğü olan Süleyman Yağcı "Kadınlar tayt giymesin. Erkeklerin aklına neler getiriyorlar sonra erkekler sapıtıyor. Bu ülkede hiç kadın eline değmemiş erkekler var. Kadınlar öyle bir giyiniyor ki iğrenç. Sonra sokağa çıkıyorsunuz kafeye gidiyorsunuz her yerde siz gibi cilveli kadınlar sonra da adamlar sapıtıyor" diyerek akıl almaz açıklamalar yapmıştı. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Kimi kesimden destek bulan bu açıklamalar kimiler tarafında da tepki görmüştü. Süleyman Yağcı yine konuştu!

Hayat verdiği sapıpk karakteri ile tanınan Süleyman Yağcı gündem oldukça açıklamalarını arttırdı.

Süleyman Yağcı "Benim neye iğrenç dediğimi herkes biliyor. Bilmeyen var onu da giyenler ve giydirenler. Bana sapık diyenler asıl tehlikeli olan onlardır. Ben adaplı şekilde giyinsin diyorum. Onlar bırak daha açık giysinler, biraz daha bakalım diye düşünenler. 

O pis manzarayı görmek kimse izlemek zorunda değil. Pisten kastım giydiği şeylerin ortada olması. Her yerinin görünüyor olması. Adap var! Eskiden de bu tayt vardı ama dikkat edilirdi. İğrenç kelimesi hakarettir, ben de öyle tayt giyenlere hakaret ediyorum. O tarz giyinen herkes benim için iğrençtir"

HIZINI ALAMADI! "YANIMDA ÖPÜŞEN OLURSA ...."

Çocuklar Duymasın'da Fıs Fıs İsmail’i canlandıran Süleyman Yağcı otobüste ve parkta öpüşenlere müdahale edilmesini desteklediğini söyledi ve "Otobüste sevişen birilerini görsem onları da uyarırım. Benim yanımda kimse böyle bir şey yapamaz. Yanağından öper, el ele yürür buna bir şey demem ama otobüste metro da sıkıştırıp öpüşürse buna müdahale ederim." dedi.

Süleyman Yağcı'nın bu açıklamalarına pek çok kişi destek verirken tepki gösterenler de vardı. Hatta ünlü isimler "Hadi bi metroda çık karşıma ulan" diyerek yanıt verdi.