Bir dönemin en sevilen karakterini canlandıran oyuncu Onur Büyüktopçu dizilerde yer almak istiyorum ama teklif gelmiyor. Oyunculuk işleri hal hatıra dönmüş!

Star Tv'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Koriş karakterini canlandıran Onur Büyüktopçu sitem etti.

Son olarak Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz adlı programları sunan Onur Büyüktopçu dizilerde yer almak istediğini ancak teklif gelmediğinden yakındı.

Onur Büyüktopçu ayaküstü gazetecilerle muhabbet etti. Onur Büyüktopçu neden dizilerde rol almadığı ile ilgili olarak teklif gelmediğinden yakındı.

Onur Büyüktopçu "Dizi yada sinema filminde rol almak istiyorum ancak teklif gelmiyor. Bir yıldır bekliyorum ama teklif henüz gelmedi. Türkiye'de bu işler hal hatıra dönmüş. Yeteneğe bakılmıyor galiba" diye konuştu.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

"YAPILAN EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KİRALIK AŞK'TIR"

Onur Büyüktopçu zamanında yer aldığı Kiralık Aşk dizisini ise övmelere doyamadı. Onur Büyüktopçu "Türkiye'de yapılan en iyi romantik komedi Kiralık Aşk'tır" dedi. 

Onur Büyüktopçu'nun bu sözlerine dizinin hayranlarından destek gelirken sosyal medyada "O dönem pek romantik komedi yoktu. Kiralık Aşk yeni yüzlerin yer alması Elçin Sangu'nun farklı saç rengi vs ile büyük ilgi gördü. Tabi ki reytinglerde çok iyidi oldukça da keyifliydi. Ancak bu dizilerin atası ve en başrılı kültü Aşk Oyunu'dur. Son dönemdeki Afili Aşk'da en kaliteli orjinal cesur romantik komedilerden.. Say say bitmez bunun Yalancı Yarim'i vs var.. En iyisiydi demek yalnış" diye yorumlandı.