Magazin

Ünlü Model Gigi Hadid Hamile Mi?

Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Gigi Hadid’in, beş aylık hamile olduğu öğrenildi. 1995 doğumlu ünlü modelin, şarkıcı sevgilisi Zayn Malik’ten hamile kaldığı belirtildi. Malik ile inişli çıkışlı bir ilişkileri olan Hadid’in hamilelik haberi, ABD’nin en ünlü magazin sitelerinden TMZ tarafından duyuruldu.

2015 senesinde ünlü şarkıcının klibinde oynayan Hadid, ilk günden bu yana sevgili olarak kalmayı başardı. Fakat çift, sık sık ayrılarak tekrar barışmış ve bu haberler de magazin gündeminden düşmemişti. En son ise geçtiğimiz senenin aralık ayında barışan çiftin dört ay sonra çocukları dünyaya gelecek.

Gigi Hadid Hamile Mi?

TMZ, yayınladığı magazin haberinde 23 Nisan 2020 tarihinde 25. yaş gününü kutlayan Hadid’in çektirdiği fotoğrafta da karnının şiştiğini ifade etti. Öte yandan çift, fotoğrafta bir hayli mutlu görünüyor. İkilinin yakın çevresinden olan biri tarafından yapılan açıklamada ise bebeğin cinsiyeti konusunda henüz bir bilginin bulunmadığı ifade edildi.

ABD’yi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle Hadid ve Malik çifti, Pensilvanya’daki aile evlerinde karantina sürecini geçiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı