Burgan Bank Genel müdürü, emekli vatandaşları icraya düşmüş olmaları durumunda dahi nakit vereceklerini söyledi. Son dakika kampanyası ilan edildiği ve emekliler, anında onay alabilecek.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Burgan Bank Genel müdürü, emekli vatandaşları icraya düşmüş olmaları durumunda dahi nakit vereceklerini söyledi. Son dakika kampanyası ilan edildiği ve emekliler, anında onay alabilecek.

Burgan Bank yönetimi tarafından yapılan açıklamada, emekli olan vatandaşların kendi bankalarından maaş almalarını kabul etmeleri halinde, icralık olan borçlarından kurtulabileceklerini söyledi. Eğer ki sizler de başvuru işlemlerinizi bu banka üzerinden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi başvurusunda bulunacak olan emeklilerin 75 yaşına kadar bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemeniz gerekiyor.

Burgan Bank, İcralık Emeklilere Kredi Verecek

unlu-bankanin-mudurunden-aciklama-emekli-icraya-dahi-dusse-nakit-verecegiz

Emekli vatandaşların en çok merak ettikleri hususların başında gelmekte olan ve icralık olmaları halinde ne şekilde krediyi çekebilecekleri ile ilgili araştırmalar, Burgan Bank tarafından yapılan son dakika açıklaması ile sonuç buldu. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinde bulunacak emekliliği vatandaşların, emekli maaşlarını bu banka üzerinden alıyor olması halinde anında netice almaları mümkündür.

Sizlerde kendinize en yakın Burgan Bank şubesine gitmek suretiyle müracaat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Burgan Bank şubelerine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, genel müdürlük onayı aldıktan sonra emekli kredisi çekebilir. Emekli kredisi ise alındığı zaman banka, emekli vatandaşın maaşına göre belirlenecek limitlerdeki onayına sunacak ve böylelikle bu limit açısından eğer ki diğer bankadaki borçlarınız varsa bu borçları kapatmak isteyecektir.

Emekli vatandaşlara emekli borç kapatma kredisi şekilde sunulacak bu krediler e-başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşlara 50.000 TL'ye varan kredi tutarının 36 aylık vade seçeneği şeklinde 50.000 TL üzerinde ise 24 aylık vade seçeneği şeklinde nakit kredi kullanmaları mümkündür.