Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Umut Evirgen ile aralarında ortaya atılan aşk iddiaları sürekli reddedilirken Evirgen yaptığı bir açıklamada Seranay Sarıkaya ile birlikte olduğunu itiraf etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikteliği sürek konuşulan Sereney Sarıkaya'dan yeni bir aşk bombası daha geldi. Melisa Şenolsun ile yollarını ayrıldıktan sonra Seneya Sarıkaya ile aralarında aşk başladığı söylenilen Umut Evirgen'in 'Seranay Sarıkaya ile sevgiliz' sözleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Serenay Sarıkaya cephesinden ise Umut Evirgen ile ilişkisiyönünde henüz bir açıklama gelmedi. 

serenay sarıkaya

Dün akşam bir davete katılan ve davet çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Umut Evirgen'e Seranay Sarıkaya soruldu. Birlikte oldukları yönünde ortaya atılan iddialara bu güne kadar red cevabı veren çiftten Umut Evşrgen, yaşadığı aşkın itirafını yaptı. Kendisine yöneltilen sorulara samimi olarak cevap veren 32 yaşındaki işletmeci Umut Evirgen, "Serenay'la sevgililiz" ifadelerini kullandı ve bu itiraf magazin gündemine bomba gibi düştü.  

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

umut evirgen