Show Tv'nin finale yaklaşan Üç Kuruş dizisinde Neriman öldün mü? Nursel Köse diziden neden ayrıldı?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Final yapacak olan Üç Kuruş dizisinde Leyla'nın ölümü beklenirken Neriman karakteri diziye veda etti. Nursel Köse diziden neden ayrıldı?

Senarist değişikliğine giderek hikayenin basitleşmesi sonra finale de sayılı günler kala dizide ayrılıklar bitmedi. Dizide seri katil İrfan'ın ölümü sonrası klişe mafya dizilerine dönen Üç Kuruş bu hamleyle de reytinglerini yükseltemedi. 

Yeni senaris gelir gelmez İrfan'ın basit ölümü ile dizinin ana teması bozulmuş ve dizi klişe mafya dizilerine dönerek reytinlerini yükseltmek istemişti. Ancak dizi her geçen gün finale daha da yaklaşmaya devam etti.

t25_uc-kurusun-nerimani-nurse-634

Büyük umutlarla yanlış reklam politikasıyla başlayan Üç Kuruş dizisi bekelenen reytingleri alamamıştı. Dizi bu reytingler sonrası "tek sezon planlandı" denilerek finalini kabul etmişti. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Üç kuruş son bölümünde Leyla düğününde vurulmuş ve ölmesi beklenmişti. Ancak dizi beklenemdik şekilde ters köşe yaparak son sahende Neriman'ı öldürdü.

Dizide son olarak Neriman karakteri de ölerek diziye veda etti. Nursel Köse diziye veda etti.