Show Tv'nin büyük umutlarla çektiği Üç Kuruş dizisi final yapıyor! Final bölümü be tarihi netleşen Üç Kuruş dizisi için yapım şirketi zaten tek sezon olarak planlandı iddiasını bulunsa da gerçek ortaya çıktı!

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisi final tarihi belli oldu! 

Çukur dizisi sonrası yerini tutacağı düşünülen büyük umutlarla çekilen dizisi yanlış reklam politikasıyla beklenen reytinglerin çok altında kaldı. Büyük beklenti yapılarak Üç Kuruş ile ilişkilendirilen dizisi Kurt Seyit ve Şura hatasına düştü. 

Üç Kuruş dizisinin reytingleri düşük gelince final kaçınılmaz oldu. İddialı oyuncu kadrosu ilgi çekici senaryosu ve ekran dizilerine göre pek alışılmayan çekimlerine rağmen dizi reytinglerde düşük seyretti. 

Dizinin aldığı reytinglerden final kararı çıksa da yapım şirketi "zaten tek sezon olarak planlanmıştı" demişti. Ancak bu iddianın gerçek dışı olduğu düşünülüyor. 

Üç Kuruş dizisi reytinglerini yükseltmek için önce senaryo değişimine giderek dizinin bel kemiği olan seri katil İrfan'ı apar topar diziden çıkarmış dizi oldukça hızlı kopuk seneryolar zaman atlamaları ve tek sezonluk dizi için iddialı kadrosu da cabası. 

Üç Kuruş dizisi finali belli oldu!

Üç Kuruş dizisinin final tarihi de belli oldu! Üç Kuruş dizisi 28. bölümle ekranlara veda edecek!