Show Tv'nin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç'un yer aldığı kadrosunda Aslıhan Malbora, Diren Polatoğlulları, Nesrin Cavadzade, Civan Canova, Nursel Köse gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisinden korona haberi de geldi!

Show tv'nin iddialı dizisi Üç Kuruş ilginç konusuna iyi oyuncularına kaliteli çekim tarzına rağmen istenilen reytingleri yanlış reklam politikası nedeniyle alamadı. Üç Kuruş dizisi için ön görülen final tarihi tek sezon olarak belirlendi. Peki Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman? Üç Kuruş bu akşam yok mu? Üç Kuruş 3 Ocak 2022 Pazarteis yayın akışında neden yer almadı?

Yeni yıl arası verilmesi üzere tüm diziler bu hafta ekranlarda yer alamayacak. Ancak Üç Kuruş dizisinde bu ara uzatılacak! Üç Kuruş yeni bölüm tarihi uzadı da uzadı!

Son gelen haberlere göre Üç Kuruş dizisinde Kartal karakterine hayat veren başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu koronavirüse yakalandı! Uraz Kaygılaroğlu'nun bir süre setten uzak kalacağı öğrenildi. Bu nedenle dizinin yeni bölüm yayın tarihi uzatıldı!

Üç Kuruş dizisinde geçtiğimiz haftalarda sette yönetmen ile Uraz Kaygılaroğlu arasında kavga çıktığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak bu iddiaları Uraz Kaygılaroğlu yalanlamıştı. 

Üç Kuruş dizisi bu akşam Show Tv'de ekranlara gelmeyecek. Show Tv de bu akşam Üç Kuruş yerine Apex Ölüm Adası adlı yabancı film yer alacak.

Üç Kuruş yeni bölümünün ise en az 3 hafta yayınlanmayacağı tahmin ediliyor.