Show Tv'nin final yapmaya hazırlanan dizisi Üç Kuruş dizisinden üzen ayrılık! Dizinin Leyla'sı Aslıhan Malbora diziden ayrılıyor! Üç Kuruş Leyla ölecek mi?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Üç Kuruş diziis finale yaklaştıkça ayrılıklar yaşanıyor!

Show Tv'nin reytinglerde düşük alarak kanalı ve yapım şirketini beklenmedik bir hayal kırıklığı yaşatan Üç Kuruş dizisi tek sezon olarak yoluna devam ederek final yapmaya hazırlanıyor! Üç Kuruş dizisi geçtiğimiz günlerde senarist değişimine uğramış ve dizini ana hikayesi olan seri katil İrfan diziden çıkarılmıştı.

Üç Kuruş Leyla diziden ayrılacak mı? Aslıhan Malbora diziden ayrılacak mı? Üç Kuruş Leyla ölecek mi?

İrfan karakterine hayat veren Diren Polatoğulları'nın diziden ayrılması büyük tepki almıştı. Dizi basit bir mafya senaryosuna ve partner sahnelerine dönüştürülerek sosyal medya hayranlarından destek alınmak istenmişti.

13480465-700x400

Üç Kuruş dizisinde geçtiğimiz günler Azade karakterine hayat veren Sezin Akbaşoğulları diziden ayrılmılştı.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Dizide şimdi de beklenmedik bir ayrılık yaşacak!

Dizinin başrolü dizinin Leyla'sı Aslıhan Malbora diziden ayrılacak! Kulislerde konuşulanlara göre Leyla karakteri diziye ölerek veda edecek ve Kartal ve Efe yeni bir intikam yemini edecek!

3246199_1920x1080-1

Üç Kuruş son fragmanında Leyla ile Efe evleniyor. Ancak edinilen bilgilere göre Leyla düğün gecesi saldırıya uğrayarak ölecek. Bunun üzerine Kartal ve Efe yeni bir intikam yemini ile Aybars'a savaş açacak!