Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş yanlış reklam stratejisi nedeniyle reytinglerde beklenilenin çok altında kaldı. Üç Kuruş dün akşamki reyting sonuçlarına göre final diyebilir!

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Üç Kuruş dizisi dün akşamki reyting sonuçlarında kötü düşüşünü sürdürdü.

21 Şubat 2022 reyting sonuçlarında Show Tv'nin büyük umutlarla çektiği Üç Kuruş dizisinde reytingler istenildiği gibi oranlar almamaay devam ederken dün akşam bölümde reytingler iyice dibe vurdu. Aksiyonun da bol olduğu bölümde reytinglerin düşük gelmesi hem kanalı hem de ekibin moralini bozdu.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Show Tv geçtiğimiz sezon Çukur dizisinin finalinde Üç Kuruş'un ayak seslerini duyurmuş ve dizinin fanların bri beklenti vermişti. Üç Kuruş Çukur'un devamı olacak görüşleri çoğalmıştı. Daha sonra reklamlarda Üç Kuruş tanıtımları uzunca bir süre büyük merak uyandıran ve beklentiye sokan şekilde yapılmıştı. Ancak ekranlarda bu şekilde beklentiye sokulan dizilerin sou hep aynı şekilde hayal kırıklığı olmuştu. 

Üç Kuruş dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren Çukur izleyicisine hitap etmedi. Daha sonra aksiyonu bollaştıran ve acıtasyonu soslayan dizi yine de beklediğini alamadı. 

Dizi ilk başlardaki ağır giden sahneleri nedeniyle Türk izleyicisine pek uymadı. Üç Kuruş dizisi başarılı sanatasal sahneleri, ilginç hikayesi ve başarılı oyuncularına rağmen düşük reytinglere devam etti. Hem Totalde hem de AB'de TRT Osmanlı dizisi Alparslan'ın reytinglerde birinci sırada yer alması ise aslında ilginç..

Üç Kuruş dizisi dün akşam Total'da 8, AB'de 7. olabildi. Oranları ise 3'lü oranlarda seyredince final söylentileri kuvvetlendi. Tek sezon sürmesi beklenen dizi bu oranlarla bu sezonu da tamamlayacak gibi durmuyor. Bakalım Show Tv kanalı dizisinin arkasında durabilecek mi?