Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş yeni bölümünde fragmanında beklenmedik olaylar!

Uraaz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade ve Aslıhan Malbora'nın başrolünde yer aldığı Üç Kuruş dizisinde heyecan başlıyor! 

Dizinin son bölümünde Kartal kardeşi Leyla'yı karçırdığı bilmeden İrfan'a yardım etmişti. Leyla'yı kaçıran İrfan'ın hatası Leyla'nın canına mı mal oluyor?

Üç Kuruş dizisinde geçtiğimiz haftalarda Nesrin Cavadzade hayranları Bahar karkaterinin yan karkater olduğu Aslıhan Malbora'nın canlandırdığı Leyla'nın karakterinin ise adeta başrol olduğunu yazarak tepki göstermişti. Öyle ki istedikleri oluyor. Aslıhan Malbora diziden çıkıyor! 

Aslıkan Malbora diziden ayrılıyor mu? Üç Kuruş Leyla ölecek mi? Leyla öldü mü? soruları merak uyandırdı.

Dizide İrfan ve Kartal savaşı başlıyor!

Üç kuruş dizisinde beklenen aksiyon başlıyor. Oldukça başarılı bir gidişat sergilesede Pazartesi akşamları yanlış reklam politikası yüzünden büyük beklenti yaratıp Çukur gölgesine düşürülen ve bu nedenle beklenilen reytingleri alamayan Üç Kuruş dizisinde heyecan dolu bölümler başlıyor..

Dizide hem İrfan - Kartal savaşı başlıyor hem de Baybars ortaya çıkıyor ve intikam savaşı başlıyor!

Dizinin fragmanında İrfan'ın kaçırdığı Leyla'nın olduğu araba uçurumdan aşağı dönüyor. Kartal ve Efe komser üzüntüyle kriz geçirirken intikam yeminleri ediliyor. Diğer yandan Baybars ve Nezih brilik olup Kartal'ın ölüm emrini kesiyor. Son olarak Kartal ve Bahar aşkının da başladığı görülüyor.

Peki Leyla ölecek mi? Gelen duyumlara göre Aslıhan Malbora'nın diziden ayrılma gibi bir durumu henüz görülmüyor. 

Üç Kuruş yeni bölümünde yaşanacak heyecan bakalım reytingleri nasıl etkileyecek.