Show Tv'nin büyük umutlarla çektiği Üç Kuruş dizisi dün akşamki reytingleri ile yüzleri güldürdü. 28 Şubat 2022 reyting sonuçlarında Yasak Elma tüm gruplarda zirveye yerleşirken Üç Kuruş'ta oranlarını arttırdı.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Aslıhan Malbora, Nesrin Cavadzade ve Ekin Koç'un yer aldığı Üç Kuruş dizisi başarılı yapımına rağmen reytinglerde oldukça düşük seyretti.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Show Tv'nin Çukur dizisi sonrası reklamını büyük bir beklentiyle yaptığı Üç Kuruş dizisi yanlış reklam politikasına kurban girdi. Çukur sonrası beklenti yapılarak Üç Kuruş dizisinin kendine has kalitesi harcandı ve büyük bir beklenti oluşturularak seyircide psiklojik bir olumsuzluk yaratıldı.

Üç Kuruş dizisi Pazatesi akşamları reytinglerde beklenilenin çok altında kaldı. Dizinin gelecek sezon olmamasu tek sezon olması kesinleşti. Her hafta dahada düşen reytingleri bu hafta çıkış yaklayan Üç Kuruş dizisinde yüzler az da olsa güldü. 

Dün 28 Şubat 2022 Pazartesi reyting sonuçlarında TOTAL ve AB'de birincilikt zirveyi Fox Tv'nin orjinal eğlenceli dizi Yasak Elma aldı. TRT'nin tarihi dizisi Alparslan düşüş yaşaarken, Survivor All Star'da Total'de 2 AB'de 3. sırada yer aldı. 

Üç Kuruş dizisi Total'da 6 AB'de ise 9. sırada yer bulabilse de oranlarını arttırmayı başardı. Böylelikle finali en azından sezon sonuna kadar gitmeyi başaracak gibi görünüyor.