Sosyal medya platformu Twitter'a giriş sağlanamıyor! Peki Twitter'a ne oldu? Twitter çöktü mü? Twitter engellendi mi? 11 Şubat 2022 Cuma Twitter'a ne oldu?

Sosyal medya platformu Twitter'a akşam saatleri itibariyle giriş sağlanamıyor!

Peki Twitter'a ne oldu? Sosyal medya platformu Twitter'a giriş neden sağlanamıyor? Twitter'a ne oldu? Twitter çöktü mü? Twitter engellendi mi?

Twitter'a akşam itibariyle girmek isteyenler giriş yapamadıklarını fark etti. Türk kullanıcılar Twitter'a giremediklerini fark etti. Saat 20.50 itiibariyle Twitter hesaplarına giriş yapılamadı! 

Gözden kaçırmayın

Netflix Şifre Paylaşma Dönemi Sona Eriyor! Ek Ücret Geliyor! Netflix Şifre Paylaşma Dönemi Sona Eriyor! Ek Ücret Geliyor!

Twitter teknik bir sorun mu yaşadı yoksa Twitter engellendi mi? Açıklama ne oldu?

Sosyal medya platformu Twitter özellikle ülkemizde büyük bir kullanıcı sahibi bir platform. Ülkemizde Twitter kimi zaman provakasyon aracı olarak kullanılmakta ve bir kişinin onlarca hesabı olarak kendilerine farklı imajlar çizerek büyük takipçiler yapmakta ve kişiler ciddiye alınmakta. 

Ancak bunun dışında anlık haber alışları ve haksızlıklarda ses çıkarılması da Twitter'da sağlanmakta.

Kimi siyasi olaylarda Twitter zaman zaman ülkemizde de diğer ülkelerde olduğu gibi yavaşlayılmaktaydı. Peki bugün 11 Şubat 2022 Cuma itibariyle Twitter'a neden giriş yapılamıyor?

Twitter ne zaman açılacak?  Twitter'a neden giriş yapılamıyor?

Twitter bildiriminden "Sorun bizden kaynaklı" yazısını gönderdi! Twitter'a giriş yapmak isteyenler Hata mesajı aldı ve kullanıcılar "Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim" yazısı gördü.

Peki Twitter ne zaman açılacak?

Twitter'a ne oldu merak konusu olurken ne zaman açılacağı da araştırılıyor!