Ala Tokel, Arda Turan’ın tutumu ile zaten hedefte olan eşi Aslıhan Turan’ın evine ziyarete gitmiş sonrasında banyoda gördüğü siyah tuvalet kağıdını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Sosyal medyada tartışma gündem olan mesele için ise “görgüsüzlük” şeklinde yorumlar gelmişti.

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan, sosyal medyada gündem olurken ünlü isme ekonomik koşullardan dolayı yoğun eleştiri gelirken, Türkiye'de satılmayan tuvalet kağıdının 6'lı paketinin 400 TL olduğu açıklandı.

503833

Siyah tutkusunu bildiğimiz ve sürekli de gündemde tutan Aslıhan Turan ziyarete giden Ala Tokel de tam da bu nedenle evinde siyah rengin hakim olduğu Turan'ın misafir tuvaletinde siyah tuvalet kağıdını sosyal medya hesabından "Çok sormuştunuz; evet, Aslıhan'ın tuvalet kağıdı da siyah" diyerek paylaştı.

Yorumların ardından siyah tuvalet kağıdıyla ilgili TV programına telefonla bağlanarak açıklama yapan Turan ise "Bir arkadaşımda görmüştüm çok beğenmiştim. Türkiye'de yok, yurt dışından getirttim. Çok özel bir şey değil ama zor bulunuyor. Sadece misafir tuvaletinde var" şeklinde açıklama yaptı.