Türkiye'yi Şok Eden İtiraflarıyla Gündem Olan Masterchef Duygu Acarsoy Eşinden Şiddet Görüp Esra Erol'un Programına Katılmış!

Masterchef Türkiye yarışmasının son bölümüne yarışmacı Duygu Acarsoy'un hikayesi damga vurdu. İlk evliliğinde kocasında şiddet gören ve ardından nişanlısının kendisini aldattığını öğrenen Duygu Acarsoy itirafları ile tüm Türkiye'yi şok etti. Ayrıca Duygu Acarsoy'un Esra Erol'un programına katıldığı da ortaya çıktı.

Türkiye'yi Şok Eden İtiraflarıyla Gündem Olan Masterchef Duygu Acarsoy Eşinden Şiddet Görüp Esra Erol'un Programına Katılmış!
29 Eylül 2020 - 20:00

Masterchef Türkiye yarışmasının son bölümünde oldukça morali bozuk görünen yarışmacı Duygu Acarsoy'a Mehmet Şef bunun nedeni sordu. Bu soru üzerine ise tüm Türkiye'yi üzen itiraflar geldi.

İLK EŞİMDEN ŞİDDET GÖRDÜM!

Hayatının insanlara güvenmekle ve güvendiği insanlardan ihanet görmekle geçtiğini söyleyen Duygu Acarsoy, "Daha önce ailemin onaylamadığı bir evlilik yaptım. Bunun bedelini de çok ağır ödedim. Evlendiğim eşim bana yıllarca şiddet uyguladı. Kimseye söyleyemedim ve bu şiddete katlanmak zorunda kaldım." dedi.



EVLENDİĞİM İLK GÜN BENİ DÖVEREK HASTANELİK YAPTI

Türkiye'yi şok eden açıklamalarını sürdüren Duygu Acarsoy, "İnsanlar benim burada söylediklerimden ders alsınlar. Ben yandım onlar yanmasınlar. Ailelerinin karşısında olmasınlar ve ne derlerse bir bildikleri vardır anlayışı ile kabul etsinler. Benim evlediğim kişinin sonradan 5 sabıkası olduğunu öğrendim. Beni dolandırdı. Bir evim ve bir arabamı beni kandırarak satıp kadınlarla yedi. Evlendiğim ilk gün beni dövdü ve bir hafta hastanede yatmak zorunda kaldım." ifadelerini kullandı.

ŞİMDİ DE NİŞAMLIM BENİ ALDATTI

Yarışmadayken de aldatıldığını söyleyen Duydu Acarsoy, "Burada yarışmadayken bir kız beni aradı. Nişanlımın beni kendisiyle aldattığını söyledi. Şok oldum nişanlımı aradım. Kabul etti ve ondan da bir darbe yedim. Ona da 200.000 TL para kaptırdım, o da beni aldatıp gitti." şeklinde konuştu.



2018'DE ESRA EROL'A KATILMIŞ!

Öte yandan Masterchef Duygu Acarsoy'un daha önce Esra Erol'un programına katıldığı ortaya çıktı. 2018 yılında eski eşi Orhan Bey'in evlendiği eşi Merve Hanım da şiddet görüp Esra Erol'un programına katılmıştı. Duygu Acarsoy da o programa katılarak Orhan Bey'in kendisini defalarca döverek hastanelik ettiğini söylemişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum