Gündem

Türkiye Noterler Birliği Nöbetçi Noter Sorgulama ! 6-7 Temmuz İl İl Nöbetçi Noterler

Türkiye’de noterler kısa bir zaman önce hafta içi mesailerinden sonra da hafta sonları da vatandaşlara hizmet vermeye başladı.Tumhaber.com olarak bizler de 6-7 temmuz tarihlerinde hangi noterlerin nöbetçi olduğunu sizler için araştırdık. Hafta içi yoğun mesai şartlarından dolayı vatandaşlar noter işlemlerini gerçekleştiremiyor. 

Adalet Bakanlığı yoğun mesaisinden dolayı noter işlemlerini gerçekleştiremeyen vatandaşlar için Türkiye Noterler Birliği ile anlaşma yaparak noterlerin hafta sonları da hizmet vereceğini duyurmuştu. Başta büyükşehirler olmak üzere her ilde noterler haftasonları da mesai yapmaya başladı. İstanbul’da Avrupa Yakası’nda 2 noter Anadolu Yakası’nda 2 noter olmak üzere toplam 4 noter hizmet verecek. Ankara ve İzmir’de de 2 Noter hizmet verecek.

6-7 temmuz tarihlerinin hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerine denk gelmesinden dolayı vatandaşlar hangi notelerin hizmet verdiğini merak edip araştırıyor. Tumhaber.com olarak bizler de 6-7 temmuz tarihlerinde hangi noterlerin nöbetçi olduğunu sizler için bulduk.

Nöbetçi noter sorgulamasını hemen aşağıda görebilirsiniz.

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA

Açılan linkte ilinizi seçtiğiniz takdirde nöbetçi noterlerin adını ve adreslerini görebileceksiniz…

SONDAKİKA HABERLERİ TAKİP ETMEK İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN!

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram sayfamız için TIKLAYINIZ

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı