Gündem

Türkiye Noterler Birliği Nöbetçi Noter Sorgula! Şehir Şehir 2 Kasım Cumartesi ve 3 Kasım Pazar Açık Noter Listesi

Türkiye Noterler Birliği tarafından ilan edilen listeye göre İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerde; 2 Kasım Cumartesi ve 3 Kasım Pazar  günü açık olacak nobetçi noter listesi. 

Haftasonunda noter işlemlerini halletmek isteyen vatandaşların kendi şehirlerinde bulunan açık noterleri sorgulama işlemlerini nasıl yapacaklarına dair tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2 Kasım Cumartesi ve 3 Kasım Pazar günü hizmet verecek olan nöbetçi noter sorgulama ekranı. 

CUMARTESİ PAZAR AÇIK OLACAK NÖBETÇİ NOTERLER

Haftasonunda açık olacak ve vatandaşların işlemlerini gerçekleştirecek olan nöbetçi noterlere dair liste Türkiye Noterler Birliği tarafından açıklandı. Nüfus yoğunluğuna göre açık olacak nöbetçi noter listesinin değiştiği liste, Cumartesi ve Pazar günleri için değişiklik gösteriyor. Bu kapsamda vatandaşlar işlemlerini hangi gün yapacaklarsa ona göre sorgulama yapmaları gerekiyor. 

2 Kasım Cumartesi günü İstanbul, Ankara ve İzmir’de açık olacak nöbetçi noter listesine göre; 

Ankara’da Cumartesi günü 4 nöbetçi noter hizmet verecek. Çankaya’da yer alan Ankara 18. Ankara 47. Noterleri ile Keçiören’de bulunan Altındağ 8. Noterliği ve Akyurt’ta bulunan Akyurt 3. Noteri. 

İzmir’de 2 Kasım Cumartesi günü hizmet verecek olan noterler ise Konak’ta bulunan İzmir 27. Noteri ile İzmir 36. Noteri ve Bornova’da bulunan İzmir 31. Noteri. 

İstanbul’da 2 Kasım Cumartesi günü 9 farklı noter hizmet verecek. Listeye göre İstanbul’da hizmet verecek noterler; Bakırköy 48, Beşiktaş 23, Beyoğlu 48 ve 49, Gaziosmanpaşa 10, Kadıköy 23, Kartal 20, Üsküdar 23 ve 25. Noterler. 

İl İl Nöbetçi Noter Adres Bilgileri Sorgulama

Tumhaber.com olarak yukarıda İstanbul, İzmir ve Ankara için açık olacak nöbetçi noterlerin isimlerini paylaştık. Bu üç büyük kent için ve diğer diğer şehirler için hem açık noter sorgulama hemde adres bilgilerini sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. 

Nöbetçi Noter Sorgulamak için öncelikle Tumhaber.com olarak aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayın. Karşınıza Türkiye Noterler Birliği nöbetçi noter sorgulama ekranı çıkacak. Burada hangi gün için açık noter arıyorsanız tarihi seçin. Ardından kendi yaşadığınız şehri seçin ve arama butonuna basın. Tüm bilgiler karşınıza çıkacaktır. 

Ayrıca nöbetçi noter uygulaması kapsamında açık olacak noterler işlemlere sabah saat 10.00’da başlamakta ve 16.00’a kadar devam etmektedi. 

Türkiye Noterler Birliği nöbetçi noter sorgulama ekran için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı