Magazin

Türkiye'nin en yakışıklı erkeği o isim oldu!

Kanal D yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında gerçekleştirilen "Türkiye'nin en yakışıklısı kimdir?" anketinin sonucuna göre Türkiye'nin en yakışıklı erkeği ATV'nin izleyiciler tarafından en fazla sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de Tahir karakterini canlandıran oyuncu Ulaş Tuna Astepe oldu. Türkiye'nin en yakışıklısı sıralamasında Ulaş Tuna Astepe'yi yine bir dizi oyuncusu Akın Akınözü takip etti.

Kanal D’nin sevilen sabah programlarından 2. sayfa’da gerçekleştirilen Türkiye’nin en yakışıklısı anketinin sonuçları belli oldu. Yapılan anket sonuçlarına göre son zamanlar ATV’de büyük ses getiren Sen Anlat Karadeniz’in başarılı oyuncuların Ulaş Tuna Astepe birinci olarak çıkarken yine bir dizi oyuncusu Akın Akınözü oldu.

KIVANÇ TATLITUĞ 5. OLDU

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de başarılı bir oyunculuk sergileyen Ulaş Tuna Astepe en yakışıklı erkek unvanının da sahibi oldu. Sen Anlat Karadeniz’de Tahir karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe’ye dizide Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu eşlik ediyor. En yakışıklı erkek seçilen Ulaş Tuna Astepe’yi sırasıyla Akın Akınözü, Burak Özçivit, Can Yaman ve Kıvanç Tatlıtuğ takip etti.

İZLEYİCİLERİN GÖNÜLLERİNDE YER ETTİ

İzleyicilerin oylarıyla sonuçları belli olan ankette izleyicilerin Tahir karakterini canlandıran oyuncu Ulaş Tuna Astepe’yi birinci seçmesi şaşırtmadı. Dizide oynadığı rolle bütünleşen Astepe sempatik tavırlarıyla da izleyicilerin gönlünü kazanmasını bildi. Oynadığı karakter itibariyle hem sinirli hem sevecen olması başta genç kızlar olmak üzere izleyicilerin gönüllerinde ayrı yere sahip olmasını sağladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı