Türkiye İş Bankası'nın 28 Mayıs'ta başlayan ve ​n11.com’dan 500 ila 5.000 TL arası alışverişlerde kullanılabilecek "Taksitli Ek Hesap fırsatı", kampanyası 30 Eylül'de sona eriyor!

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Türkiye İş Bankası'nın alışverişte nakit ihtiyacı olan müşterileri için sunduğu "Taksitli Ek Hesap fırsatı" kampanyasının bitmesine sayılı günler kaldı. 

28 Mayıs'ta başlayan ve n11.com’dan yapılacak 500 ila 5.000 TL arası alışverişlerde kullanılabilen "yüzde sıfır" faizli kampanya, 30 Eylül'de sona eriyor.

Söz konusu kampanya, Banka tarafından daha önce, "28 Mayıs – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, ​n11.com’dan ​yapacağınız 500 - 5000 TL arası alışverişlerde, İş Bankası İle Öde platformu üzerinden Ek Hesap kullanılabilir limitiniz dahilinde 3 ay varan vadelerde % 0 faiz ile Taksitli Ek Hesap fırsatı!" ifadeleriyle duyurulmuştu.

Ayrıca Taksitli Ek Hesap Özellikleri ve Taksitli Ek Hesabın nasıl kullanılacağı şöyle açıklanmıştı; 

Taksitli Ek Hesap Özellikleri Nelerdir?

  • Kredi, sadece alışveriş anında kullandırılır.
  • Anlaşmalı online alışveriş sitelerinde geçerlidir.
  • Taksitli ek hesabınızın taksit ödemeleri, 7 gün 24 saat İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, Bankamatiklerden ve dilediğiniz İş Bankası şubesinden kolayca gerçekleştirilebilir.
  • Azami vade ve tutarı, yasal düzenlemeler ve firmalarla yapılan anlaşmalar kapsamında belirlenmekte olup, farklılık gösterebilir.

Taksitli Ek Hesap Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş siteleri üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için seçilen ürünlerin toplam sepet tutarı kadar anında kredili mevduat hesabı kullanılabilir limitinizden taksitli kullanım yapılabilir.

Kullandırım anında sonuçlanır ve ilgili tutar firmanın hesabına hemen aktarılır.
Ek hesabınız yoksa dijital kanallarımızdan ek hesap açarak ve/veya yeterli limitiniz yoksa limit artışı yaparak alışverişinize devam edebilirsiniz.