Teknoloji

Turkcell Bedava İnternet Müjdesi! Faturalı ve Faturasız Tüm Hatlar Kampanyadan Yararlanabilecek!

Bireysel ve kurumsal Turkcell Şampiyon Paketliler herhangi bir işlem yapmadan 1 GB bedava internet kazanıyor. Galatasaray’a destek olmak için şampiyon paketi alan Turkcell hat sahipleri takımları her maç kazandığında 1 GB bedava internet kazanacak. 24 saatlik süre içerisinde otomatik olarak hattınıza yüklenecek olan hediye internet kampanyasından:
•    Kırmızı paket,
•    Bireysel Postpaid,
•    Prepaid Sarı Paket,
•    Şampiyon Paket
Kullanıcıları yararlanabilecek.

Turkcell Hediye İnternet Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell Şampiyon paketlilere özel olarak düzenlenen 1 GB hediye internet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken yukarıda sıralanan paketlerden herhangi birisinin abonesi olarak Galatasaray’ı destelemek. Takımınız her maç kazandığında 24 saat geçerli 1 GB hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecek.

Turkcell Şampiyon Paketi Nasıl Satın Alınır?

1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilmeniz için gerekli olan Turkcell Şampiyon Paketli olmak çok kolay. Herhangi bir Turkcell bayisi ya da Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden şampiyon paket satın alabileceğiniz gibi cep telefonunuzdan “GS9” yazarak 2200’a kısa mesaj göndermeniz halinde şampiyon paket satın alabilirsiniz. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı