Türk Futbolunda Büyük Skandal! Galatasaraylı Marcao Saha Ortasında Ümit Milli Takımın Yıldızı Halil Dervişoğlu'nu Tokatladı, TFF Skandal Olayı Görmezden Geldi!

Türk futbolu çok büyük bir skandalla sarsıldı. Galatasaray ile Ümit Milli Takım arasında oynanan hazırlık maçında sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Marcao bir pozisyon sonrasında Ümit milli futbolcu Halil Dervişoğlu'nu tokatladı. Marcao'nun bu hareketi sonrasında saha bir anda karışıp ana bana gününe dönerken Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas takımı sahadan çekti. Bu büyük skandalın bir başka boyutu da maç sonrasında yaşandı.

Türk Futbolunda Büyük Skandal! Galatasaraylı Marcao Saha Ortasında Ümit Milli Takımın Yıldızı Halil Dervişoğlu'nu Tokatladı, TFF Skandal Olayı Görmezden Geldi!
10 Ekim 2020 - 12:01

Türk futbolu bugün çok büyük bir skandal ile karşı karşıya kaldı. Dün hazırlık maçında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Galatasaray ile Türkiye Ümit Milli Takımı karşı karşıya geldi. Bu maçın ardından ajanslar karşılaşmanın 0-0 sona erdiğini geçtiler. Ancak yaşanan skandallar daha sonra gündeme bomba gibi düştü.

ÜMİT MİLLİ FUTBOLCUYA MARCAO DAYAĞI!

Galatasaray – Türki Ümit Milli Takımı hazırlık maçı 0-0 devam ederken 70. dakikada sarı kırmızılı takımın yıldız isimlerinden Marcao yine Ümit milli takımın önemli ismi Halil Dervişoğlu ile bir pozisyonda karşı karşıya geldi. Pozisyon sonrasında genç oyuncuya mağlup olan Marcao gururuna yediremeyince Halil Dervişoğlu'nu tokatladı. Yaşanan bu çirkin olayın ardından ise saha bir anda ana baba gününe döndü. Futbolcular birbirine girerken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da hararetli şekilde tartıştılar.TOLUNAY KAFKAS TAKIMI SAHADAN ÇEKTİ

Oyuncusunun saha ortasında tekme tokat dövülmesine sessiz kalmayan Teknik Direktör Tolunay Kafkas takımını olayın hemen ardından daha oyun başlamadan sahadan çekti. Galatasaray'a büyük tepki gösteren Tolunay Kafkas, sarı kırmızılı takımın teknik patronuna bunun hesabını vereceksin diyerek takımıyla beraber Florya Metin Oktay Tesisleri'ni terketti.

TFF OLAYI GÖRMEZDEN GELDİ

Skandalın bir başka boyutu ise maçın ardından ortaya çıktı. Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesi maç sonucu 0-0 olarak duyurarak futbolcusunun dövülmesinin üzerini örtmeye çalıştı. Yaşanan olayla alakalı olarak Galatasaray futbolcusu Marcao hakkında en küçük açıklama yapmayan TFF, resmi site aracılığı ile 70. dakikada yarıda kalan maçın 0-0 sona erdiğini duyurdu.TOLUNAY KAFKAS İSTİFA EDECEK Mİ?

Bu gelişme üzerine Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas öfkeden çılgına döndü. Hemen A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'i arayan Tolunay Kafkas gerekenin yapılmaması durumunda istifa edeceğini söyledi. TFF Başkanı Nihat Özdemir ise genç bir milli futbolcunun yabancı bir futbolcu tarafından herhangi bir günahı yokken tekme tokat dövülmesine şu ana kadar sessiz kaldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum