Şekerbank tarafından bütün emeklileri yakından ilgilendiren önemli bir haber son dakika olarak paylaşıldı

Şekerbank tarafından bütün emeklileri yakından ilgilendiren önemli bir haber son dakika olarak paylaşıldı. Buna göre emekli maaşına banka üzerine taşıma işlemi yapan emekliler üç sene boyunca bu bankadan emekli maaşını alacağına dair sözleşme yaparlar ise banka taraflarına nakit promosyon ödemelerini gerçekleştireceğine dair bilgi paylaştı.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Şekerbank, bankacılık sektöründe faaliyet gösteren önemli bankalar arasında yer almaktadır. Emeklilere özel olarak başlatılan promosyon ödeme kampanyasında ise diğer bankaların var mı diye bir tutar üzerinden ödeme yapılacağı açıklandı. Buna göre şeker bank üzerinden emekli maaşına ilk defa alacak olan ve buna yönelik sözleşme imzalayan emekliler 3000 TL’ye varan promosyon ödemesini bekleme olmadan hemen alacaktır.

3.000 TL Ödeme Alabilirsiniz! Başvuru Hemen Yapılacak...

tum-emeklilere-ek-odeme-geliyor-odemeler-basladi-3-bin-tl-parayi-hemen-cekebilirsiniz1

Banka, emekli müşterilerine özel olarak sunduğu promosyon ödemesinde oldukça cömert davranarak 3000 TL’ye varan bir promosyon kampanyasına imza atmıştır. Bununla beraber emekli müşterilerine rahatlatabilmek adına tamamlayan hesap adı altında %0 faiz ile masrafsız olarak farklı bir bankacılık ürününü de tanımlamıştır. Emeklilerin nakit ihtiyaçları olması halinde ise bu hesap üzerinden acil nakit ihtiyaçları giderilirken herhangi bir şekilde faiz ödemeden nakit sıkıntılarını çözebilmektedirler.

Emekli maaşında şeker bank üzerinden alan yani maaş taşıma işlemi gerçekleştiren müşteriler Şeker Bonus kredi kartı ile beraber 3500 TL harcama yapmaları halinde ise 300 TL tutarında bonus puan kazanabilir ve promosyon ödemeleri ile beraber toplamda 3000 TL ödeme banka hesaplarına alabilirler.