Tüm Emekli Vatandaşlara Ek Ödemeler Başladı! Hesaplarınıza Yatan 3000 TL Ödemenizi Hemen Çekebilirsiniz!Şekerbank tarafından bütün emekli vatandaşları ilgilendiren bir son dakika haberi paylaşıldı!

Tüm Emekli Vatandaşlara Ek Ödemeler Başladı! Hesaplarınıza Yatan 3000 TL Ödemenizi Hemen Çekebilirsiniz!Şekerbank tarafından bütün emekli vatandaşları ilgilendiren bir son dakika haberi paylaşıldı!

Şekerbank tarafından yapılan açıklamalara göre bankaya maaş taşıma işlemi gerçekleştiren emekli vatandaşlar 3 sene boyunca bu bankadan emekli maaşını alma sözü verirse banka taraflarına nakit promosyon ödemeleri gerçekleştirecek.

Şekerbank ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan önemli bankalardan birisidir. Emeklilere özel başlattığı promosyon ödemesi kampanyası emekliler için umut kaynağı oldu. Yapılan açıklamalara göre Şekerbank banka üzerinden emekli maaşını ilk defa alacak veya maaşını bankaya taşıma sözü veren emekli vatandaşlara 3000 TL'lik promosyon ödemeleri gerçekleştirecek.

Banka yapmış olduğu açıklamaya göre emekli maaşını Şekerbank’tan alma sözü veren vatandaşlara 3000 TL varana kadar bir promosyon ödemesi yapacak. Bununla birlikte %0 faiz ile masrafsız bir şekilde bankacılık ürününde tanımlamış olacak. Emekliler nakit ihtiyaçları olduğumda bu hesaptan nakit ihtiyaçlarını giderebilecek ve faiz ödemeden nakit sıkıntılarını çözebilecekler.

Emekli maaşını Şekerbank üzerinden alan veya taşıma işlemi gerçekleştiren emekliler Şeker Bonus kredi kartı ile birlikte 3500 TL harcama yapmaları durumunda, 300 TL tutarında da Bonus puan kazanabilecekler, promosyon ödemeleri ile birlikte toplam 3 bin TL ödeme banka hesaplarına yatacak.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Sizlerde emekli maaşınızı şeker banka taşıyarak veya ama ilk emekli maaşınızı bu bankadan alarak şeker bankanın promosyonlarından faydalanabilirsiniz.