Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk yılbaşında Antalya'da lüks bir otelde dinleyiciler ile buluşmuştu. Geceden bir kişi Tuğba Özerk'in sahendeki hallerini çekerek "Sahneye sarhoş çıkarak gecemizi mahvetti" diye yazmıştı.

Çok geçmeden Tuğba Özerk'in geceden başka videoları geldi. Bu videoların birinde Tuğba Özerk dengesini kaybedip hem kendi düşüyor hem de vokalistini düşürüyor. Bir başka görüntü de ise Tuğba Özerk ayakta durmakta zorlandığı görüntülerde korumalar eşliğinde sahneden indiriliyor.

Yeni yılda sahnede yer alan şarkıcılardan biri de Tuğba Özerk 'ti. Antalya'da bir otelde sahneye çıkan Özerk'in yaptığı hareketler dikkat çekti. Bu hareketleri çeken bazı dinleyiciler "Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" diye yazdı.

Tuğba Özerk'in bu videoları sonrası Zeynep Bastık'ta bir fotoğraf çekip "Pop müziği mahvettiler" diye yazarak göndermede bulundu.

TUĞBA ÖZERK'DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Yaşananların ardından Tuğba Özerk sessizliğini  bozdu ve sosyal medya hesabından uzun bir yazı paylaştı. Özerk uzun zamandır, 'hipofiz tümörü' ile mücadele ettiğini söyleyerek bir süre köşesine çekildiğini açıkladı.

İşte Tuğba Özerk'in açıklamaları;

271426182_1739325199597122_2934264760923254243_n