Kamu Haberleri

TÜBİTAK bünyesinde çalıştırılmak üzere 51 personel alım ilanı yayımlandı

51 yeni personel alacağını açıklayan TÜBİTAK’ın Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre Konya’da görevlendirilmek üzere 7 AR-GE personel alım duyurusu yapıldı. Buna ek olarak kısmi süreli 44 proje personeli de alınacak.

Başvuru, TÜBİTAK’ın resmi web sitesinden yapılacak. Ayrıca başvuruların en geç 26.12.2019 saat 17:00’a kadar yapılması şartı da belirtildi.

Adayların kariyer.sage.tubitak.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra ‘iş başvuru sistemi’ne kayıt olması gerekiyor. Bu işlemin ardından özgeçmiş oluşturan adayların daha sonra referans kodu seçerek gerekli evrakları da elektronik sisteme eklemek zorunda olduğu unutulmamalı.

TÜBİTAK iş ilanları kapsamında alınacak 51 personelin en çok 2 adet referans kodlu pozisyona başvurabileceği de kurum tarafından belirtildi. Mülakata çağrılacak adaylar talep edilmesi halinde alan bilgisi sınavı da yapılabilecek.

TÜBİTAK iş ilanlarını ve personel alımlarıyla ilgili duyuruları kurumun www.tubitak.gov.tr adresinden takibi yapılmalıdır. Ayrıca mülakata çağrılacak adayların da başvuru formunda eklediği e-mail adresine gerekli bilgiler gönderilecektir.

TÜBİTAK personel alımı başvurusu için hazırlanması gereken belgeler;

-Güncel özgeçmiş

-Yabancı dil sınavı sonuç belgesi

-Ağırlıklı genel not ortalamasını gösteren resmi transkrpit belgesi

-ÖSYM tarafından onaylanmış üniversiteye giriş sınavı yerleştirme belgesi

-ÖSYM onaylı üniversiteye giriş sonuç belgesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı