TRT'nin reyting rekorları kıran dizisinden final kararı televizyon dünyasını şoka soktu!

Televizyon dünyasında final sezonu başladı! Yaz sezonun gelmesiyle yeni dizi haberleri gelirken final yapacak dizilerde bir bir açıklanmaya başlandı.

Son yıllarda reytinglerde zirvenin sahibi TRT dizilerinden kötü haberler gelmeye başladı. TRT'nin reyting rekortmeni dizisiznde final kararı geldi!

Gönül Dağı, Teşkilat gibi dizileri ile bu sezon da reytinglerde yerini koyan kanaldan kötü haber geldi!

Başrolünde Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı ilk sezon reyting rekorları kırmıştı. Ancak dizi ikinci sezonunda yaşanan ayrılıklarla da düşüşe geçti.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

masumlar_apartmanindan_uzen_haber_final_yapiyor_1650650708_6148

Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılması ile ikinci sezona başlayan Masumlar Apartmanı Salı akşamlarındaki zirveyi kaptırdı ve düşüşe geçmeye başladı. 

OGM Pictures'ın yapımcılığında ilk sezonda fıtına gibi esen Masumlar Apartmanı ikinci sezonuda beklenen reytinglere ulaşmayınca final kararı aldı. 

Masumlar Apartmanı dizis ikinci sezonunda düşük reytingler alması sebebiyle 24 Mayıs tarihinde ekranlara veda edecek. Dizi 71. bölümü ile son kez sseyirci ile buluşacak.